Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyük fel, van egy barátnőd....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, van egy barátnőd. Nagyon szereted őt, és ő is téged nagyon. Hónapok óta együtt vagytok, minden jó és szép. De erre a helyzetre hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
Egyszer csak megtudod hogy barátnődnek még jóval a kapcsolatotok előtt volt egy egyéjszakás kalandja, egy olyan személlyel akivel már régen kavart előtte. Hogyan reagálnál? És eltudnád e fogadni ezt a helyzetet, és folytatódhatna e a kapcsolat ugyanugy ahogy eddig semmi hátránnyal a dolog miatt?
2011. nov. 28. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ha teged nem ver at akkor miert ne folytatnatok?ne a multal foglalkozz hanem a jelennel es a jövötökkel!
2011. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
mivel jóval a kapcsolatotok előtt volt ez a kis kaland ezért semmi jelentősége szerintem...
2011. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ebben a szituácioban én vagyoka lány :)
2011. nov. 28. 20:30
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmesélte a párom, hogy lefeküdt egy csajjal, de kavarás nélküli egyéjszakás volt, semmi több, és nem érdekelt. Ami előttem volt, ha nincs mostanra nyúló folytatása, akkor nem érdekel.
2011. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy kihagytad a lényeget, hogy 15 évesen, ittas állapotban történt..Így már egészen más a helyzet, legalábbis az én szememben. De lehet, hogy velem van a baj..
2011. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

"hogy barátnődnek még jóval a kapcsolatotok előtt volt egy"

"jóval a kapcsolatotok előtt"


KÖZÖM???


23F

2011. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatotok alatt kavartál volna, még vehetné személyes sértésnek.
2011. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
szerintem is ha előtte volt akkor semmi gáz, viszont ha már közbe,akkor annál inkább. és szerintem az életkor most itt ne számitson semmit, mert akárkivel megtörténhet, csak pár évvel később, velem ekkor történt meg sajnálom a helyzetet, multamon nem tudok változtatni akárhogy is próbálkozhatnék..
2011. nov. 28. 20:41
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Én ezt akkor is erősnek érzem. Sajnálom. Én pedig a gondolkodásmenetemen nem tudok változtatni. Tényleg én vagyok a szar. Amúgy legalább ne az interneten mindenki előtt vitassuk ezt meg újra.
2011. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de szeretném ha belátnád, hogy másokkal is megtörténik, és emiatt még nem kellene véget vetni mindennek :/
2011. nov. 28. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!