Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi pluszt ad szamodra, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pluszt ad szamodra, ha szerelmes vagy abba akivel szexelsz?

Figyelt kérdés
Illetve nem csak szerelmes vagy, hanem ugy igazan szereted is. Ferfiak es nok, nektek mennyi plusz erzest ad ez? Mivel masabb egy olyan szexualis elmeny ahol az erzelmek is eloterben vannak es ahol a gatlasok (jo esetben) nem zavarnak?
2019. nov. 14. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Már semmi pluszt nem ad. Régi kapcsolat...
2019. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Én csak így tudom elképzelni. Voltam már persze olyannal, akivel nem volt szerelem köztünk és semmilyen volt. Fizikailag nulla. Érzelmileg még nulla szintű se volt a kielégülés. Szeretném, ha nem ilyen lennék, mert szerelmet találni nem könnyű. Szóval szerencsétlenkedésnek tartom az olyanokat, akik szerelem nélkül tudnak egy jót szeretkezni.
2019. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*szerencsésnek tartom
2019. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha alapból jó az ágyban, akkor sokkal sokkal élvezetesebb ha még szerelmesek is vagyunk egymásba. Viszont ha nem jó annyira az ágyban, akkor a nagy szerelemtől se lesz jobb.

Számomra nem a szerelem ami igazán nagy löketet ad, hanem a vonzalom. A szerelem a lelki kötődés, a vonzalom pedig az a megmagyarázhatatlan testi vonzóerő amitől igazán szexinek látom a másikat. Tehát ha csak a vonzódás van meg, akkor is lehet annyira élvezetes hogy eldobom az agyam.


17L bi

2019. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokkal másabb amikor az érzelmeid irányítanak és nem a lágyékod...

Amúgy ugyan olyan... csak lelkileg másabb nekem ..

N

2019. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akit szeretek, és szerelmes is vagyok bele, azzal sokkal másabb a szex is. De ezt csak az tudja aki már volt velem. 46.F
2019. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még MOST is szereted akkor a nőknél 3-5x szorzó, a férfiaknál 1.5-2x szeres.
2019. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 10x jobb lesz vele a szex... A rossz szexből is istenit csinál...

32F

2019. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!