Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekes ha 19 évesen szerelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes ha 19 évesen szerelmes vagyok egy sztárba (Hiro)? Vagy természetes, hogy nőként bejön egy vonzó, jóképű férfi?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

De aranyos😊


Tudod ez igazából attól, hogy mit takar nálad ez a "szerelem".


Ha szó szerint belé vagy zúgva, egész nap rágondolsz, elképzeled, hogy jártok,szivecskékkel körülvéve írogatod a nevét a füzetedbe stb. akkor picit tényleg gyerekes, mert nem ismered élőben, nem töltöttél még vele időt, illetve a magánéletében biztosan nem olyan mint a videóiban. De persze ha ez az eset áll fenn, akkor sem kell pánikba esni, vagy cikinek érezni, mindenkivel előfordult már ilyesmi fiatalabb korában. És 19 évesen azért még nem vagy az a hű de érett nő, hogy ne történhessen veled ilyesmi😀 Közhely, de pár év múlva tényleg kinövöd az ilyesmit.


De ha ilyen kamaszos szerelemről van szó, hanem csak a stílusa,külseje tetszik, azzal pláne nincs semmi baj, képernyőn keresztül is felfigyelhetünk egy olyan férfira/nőre aki az esetünk. De csak nyugtázzuk, hogy dekoratív a megjelenése és kész, ez távol áll a szerelemtől. Úgyhogy ez nem gyerekes.


Ha ez megnyugtat, Hiro nekem is tetszik külsőre, mert jóképű férfi. De a stílus amit képvisel már ellenszenves.


28/N

2019. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"És 19 évesen azért még nem vagy az a hű de érett nő, hogy ne történhessen veled ilyesmi😀 Közhely, de pár év múlva tényleg kinövöd az ilyesmit.



De ha ilyen kamaszos szerelemről van szó, hanem csak a stílusa,külseje tetszik, azzal pláne nincs semmi baj, képernyőn keresztül is felfigyelhetünk egy olyan férfira/nőre aki az esetünk. De csak nyugtázzuk, hogy dekoratív a megjelenése és kész, ez távol áll a szerelemtől. Úgyhogy ez nem gyerekes.



Ha ez megnyugtat, Hiro nekem is tetszik külsőre, mert jóképű férfi. 28/N" Ellentmondás. Te se nőtted ki,tehát akkor te is éretlen vagy? 😂

2019. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feltűnt, hogy a szerelmet állítottam szembe a puszta fizikai-szexuális vonzalommal. Pont az a részt hagytad le az idézet elejéről...
2019. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát kicsit tiniszokás ábrándozni olyanról akiről tulajdonképpen semmit sem tudsz (az interjúk nem mérvadóak, előre megrendezett, csak felvesz egy mintát) és soha nem fogod látni max. 50 méter távolságból egy színpadon. Inkább azokba legyél szerelmes akik körülötted vannak és viszonozni tudják :)
2019. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
elég gáz, hogy ilyen nyápic alakokra nedvesedik a mai fiatal korosztály
2019. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 30/f vagyok, de Hiro még nekem is nagyon szimpatikus :D
2019. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg tud pakolni egy pótkocsis ifát sóderrel, akkor nem.
2020. jan. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!