Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy vettem észre hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy vettem észre hogy a férfiak nagy százaléka a szőke pláza cicákat szereti. Visszahúzódó barna hajú szemüveges lányként hogy tudnék partnert találni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Először a vörös aztán a szőkéket szeretjük.

A barna mag a fekete az utolsó.

2019. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Kis kulturális kitekintés, a témának nagy sikerű irodalma van: Anita Loos: Szőkék előnyben (film is készült a regényből), szintén Anita Loos-tól a megállapítás: „...de a barnákat veszik el”.
2019. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Ritka barom aki hajszín alapjan választ part 😃
2019. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én a visszahúzódó szerény csajokra bukok. De kegyetlen nehéz dolgom van.

Hogy a fenébe ismerkedsz olyannal aki a munkábol kilépve szigorúan fülhallgatóval közlekedik a boltig majd onnan haza. Nagyjábol 0% esélye van az embernek mert utcán leszólítva rettenetesen bizalmatlanok a munkában a sarokban elbujnak.

Szerinted egy visszahúzódó zárkózott introvertált csajt a neten kívűl hol lehet megismerni?

2019. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%
#12 jogos. A feleségem barna, a szeretőm szőke. Hja, és nem beszólni, tudnak egymásról.
2019. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a pláza cicákat. A hajszínnél pedig sokkal fontosabb a kisugárzás :)
2019. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 xKakashix ***** válasza:
mert a szőke pláza cicák feltűnőbbek, mint a visszahúzódó barna hajú szemüveges lányok... és ezért őket jobban megnézik, de ez még nem azt jelenti, hogy jobban is szeretik őket, én speciel undorodom tőlük...
2019. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ha visszahúzódó, a hajszín pedig mindegy, de azért annyira ne húzódjon vissza hogy nem is beszél
2019. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Bárhol, és nem igaz teljes mértékben, hogy csak a szőke plázások lennének a nyerők...
2019. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem értem miért gondolja bárki is, hogy egy amúgy helyes csinos arcú lány hátrányból indulna a hajszine miatt.

A fiúk is meg a lányok is az összképet nézik. Nyilván ha valaki festeti a haját egy olyan színre ami rosszul áll neki, akkor lehet megjegyzik hogy csúnya narancssárga/citromsárga vagy mittudoménmilyen hajszíne van, de ha alapjáraton jól áll neki a választott hajszín vagy csak simán természetes akkor minden fiú lefhossa milyen. Amelyik fiú meg hajszín alapján választ lányt az olyan is, nekem tesz szivességet ha még az elején elmondja hogy nem tetszik neki hogy most pont barna vagyok. Nem kérek a felszínes emberekből köszönöm.

Lányok fiúk mindenki, kérlek legyen több önbizalmatok, mert ez vonzó a másik emberben. Nem kell elszáltnak lenni, de a magabiztosság vonzó, és ha nem is vagy a kiszemelted esete, akkor is jobb a kedved ha szereted magad.

2019. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!