Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon tetszenek a (vörös -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek a (vörös - szeplős, fekete - fufrus, és a barna - szemüveges) lányok/nők. Ez a 3 a kedvenc kombóm! Fétis vagy beteges?

Figyelt kérdés

Kicsit félek! Persze nem csak ők jönnek be,de ők amolyan hiper mód.Extrán szépnek látom őket.Sokáig tudom őket nézni.Nagyon nedves leszek tőlük.Ha csak az utcán dobnak egy mosolyt,már gyorsabban ver a szívem és vigyorgok!


Mii ez??


19/L.



2018. jún. 13. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem beteges. Egyszerűen ők az eseteid. :)
2018. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az egyenes hosszú hajú, szolíd öltözetű, bájos ázsiaiak nem tetszenek?
2018. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De.:) Visgont ha van frufrujuk vagy szemüvegük,akkor kb 4x annyira.:(
2018. jún. 13. 22:54
 4/13 A kérdező kommentje:
pl: [link]
2018. jún. 13. 22:56
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Bárki bármit mond, nála nincs jobb nő:

[link]

2018. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4: Neki legfeljebb kontaktlencséje van. :)

Amúgy ismerem ezt az érzést: nekem is van több féle nőideálom és sokszor nézegetem úgy a lányokat, hogy vajon megfelelnek-e az általam megálmodott típusnak. Aztán mindig elkezdem keresni a hibákat (és meg is találom)...

2018. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Frufru... Szemüveges nagyon kevés van ázsiaiból. Jó a szemük.:D
2018. jún. 13. 23:13
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Mi ez a sárgaláz??
2018. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2%
beteges
2018. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

A voros (+ , - szeplo) nekem is a gyengem, foleg ha termeszetes voros. Meg a sima,puha feher/vilagos bor is (hiaba vagyok kreol es hiaba ez a divatmanapsag). A szep feher bor is gyonyoru szerintem... Elkapraztat! + ha ez voros hajjal tarsul, akkor plane vegem. :)

Egyebkent az ertelmesseg mindent visz.


Az egyik fenti hozzaszolasra reagalva pedig szamomra erthetetlen az, aki keresi a hibakat masban. Meglatni, tisztaban lenni vele de elfogadni -> így a helyes.

A mai vilagban mindenki a tokeletesseget keresi, pedig szerintem a tokeletlenseg az igazan jo...

Mindenki az igazit keresi, de senki sem igazi (marmint onmaga nem) = ergo soha senki nem talalja meg az igazit (a tobbseg).

Ne keresd a hibakat a masikban. Lasd meg es fogadd el, hisz benned is van hiba. A hibak szebbe is tehetik a masikat, ha jol fogod fel... + lehet ami szamodra hiba, mas szamara nem. A te szubjektiv valosagod alkotja meg a vilagodat. Okosan banj vele.

20 L / Bi


Kerdezo; ez messze nem beteges. ;)

2018. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!