Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 éve szexeltem utoljára....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve szexeltem utoljára. Miért érzem azt, hogy ha lesz legközelebb akkor annyira ráparázok, hogy nem áll fel?

Figyelt kérdés

Már rég volt igaz. Sokat jár is a fejemben. Kicsit rástresszelek és görcsölök a gondolattól. Talán a teljesítési kényszer miatt. Más is van így?

24 F


2019. nov. 15. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is 2 éve (azóta ujjaztam ill. én is kaptam kézimunkát és orált, de szex nem volt), de nem érzem ezt. Amíg van rendes merevedés év közben, reggeli, vannak ingerek (nálam éjszakai magömlés), addig nem lesz gond.
2019. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert már régen szexeltél, és mert beképzeled magadba.
2019. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem attol fugg hogy mikor szexeltel utoljara.

Volt amikor 3 evig nem szexeltem es utana minden ment rendesen, allt a cerka .

2019. nov. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!