Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj azt mondja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja, hogy legközelebb nyugodtan élvezhetek a szájába, az minek tudható be? Azért fura, mert az első 10 alkalommal szóba se hozta, és most se én kértem.

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:

És ezt mi itt honnan tudjuk?

Ha tudni akarod akkor őt kérdezd meg, ezt csak ő tudhatja.

2018. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát közelebb került hozzád, és szeretné ha a szájába mennél el.
2018. okt. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dik honnan én tudjam? 🤣
2018. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Igyál sok ananászlét, attól állítólag nem olyan undorító ízű a sperma. És ha mégsem jön be neki ne erőltesd, illetve ha elég neki, beleélvezel a szájába, de csurgassa ki rögtön a bot mellett! Élvezni ugyanolyan jó, de nem fog tőle hányni!

Biztosan a barátnői beszélték rá.

2018. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mostanra viszonylag kiismerte, hogy hogyan és milyen erősséggel és mennyi cucc jön belőled, ezáltal fel tudta mérni a helyzetet, hogy milyen lesz ez majd a szájában.

Plusz nyilvánvalóan érzelmileg is közelebb kerültetek egymáshoz gondolom.

Nem kell rögtön más emberek közbenjátszására meg megfejthetetlen dolgokra gondolni... meg tényleg használjátok kommunikációra is a szátokat!

2018. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak tudható be h most per pill. ez izgatja, és valószinüleg megbízik már benned annyira h szájba lőd.
2018. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb sietnie kell tovább, nem lesz ideje lezuhanyozni, kimosni magát, és nem akarja, hogy a tisztasági betétje mellett is spermában ússzonna bugyija....


De most őszintén nem mindegy? Kedvet kapott hozzá, kíváncsi milyen vagy, milyen az ízes, mennyire figyelsz rá orális szex közben stb...

2018. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy 20 körüli "fiúcska" vagy. Mit kell ezen ennyit agyalni? Közelebb került hozzád, kezdi kiismerni a tested, talán már beléd is szeretett, persze ezt nem tudhatjuk. Mivel már találkozott a spermáddal párszor, talán kóstolta is kíváncsiságból (ezt csak te tudhatod), úgy érzi, hogy a szájába is szívesen engedné. Nekünk nőknek sokszor fontos a szexben a fokozatosság. Örülj neki, hogy magától nyit a dologra, sok nőnek nem fér ez bele.

35

2018. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne keress valaszt..tegnap baratnom megszolalt csinalhatnank analba. En csak pislogtam mint hal a szatyorban mert ugy tudtam nem vonzza a tema nekem meg kozombos szeretem azt is de nem letszukseglet. Aztan meg tetszett is neki..szoval jackpot:D
2018. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!