Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szeretitek a misszionárius...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek a misszionárius pózt?

Figyelt kérdés

Én egy misszionárius vagyok, na jó nem csak simán férfi de nem nagyon szeretem azt a pózt mert kb végig plank tartásban kell tartanom magam (nyilván a térdem azért lent van) mert nem szeretnék rátehénkedni a nőre.

Egyrészt gondolom neki sem tetszene ha összenyomnám másrészt pedig a farkamat is nehezebb lenne úgy ki be tologatni, hogy rajta hasalok mint egy fóka.

Ti hogy vagytok ezzel?


2019. nov. 16. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Plank tartásban? [link]

Ez egy szabályos plank tartás, ami amúgy marha nehéz és szerintem semmi köze a misszionárius pózhoz:D

Oké, hogy nem akarsz ráhasalni a nőre (érthető), de azért ha lent van a lábad, lent van a kezed és a testedet sem ilyen egyenesen tartod, akkor nehéz elképzelnem, hogy annyira borzasztóan fárasztó legyen.

De tény, hogy nő vagyok, így teljesen nem tudom átérezni a problémád:D Nőként én speciel szeretem, mert látom a partnerem arcát, tudunk közben csókolózni és elég mélyre tud hatolni. Az eddigi partnereimnek nem okozott problémát a dolog, pedig volt közte olyan is, aki igen csak túlsúlyos volt.

2019. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha érzem a páromat magamon, nem azt érzem, hogy rám tehénkedik ha rajtam van.

21/L

2019. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

#1

Fárasztó tud lenni, nem olyan mint a plank tartás de a kettő között van.

Ha nincs semmi tartás, akkor a nőnek nagyon lapos az egész mert a farizmon kívül semmi más nem mozog.

Ha a nőt átkarolják és úgy csinálják hogy ő élvezze, ahhoz támaszkodni kell, ahhoz kell a szufla.

2019. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Nyilvan nem csak ez az egy poz szokott lenni, de kihagyhatatlan minden dugasnal :)
2019. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó:D Még szerencse, hogy van egy rakás más póz is és nem muszáj az egész aktust egy pózban végigtolni. Mindenesetre én nőként szeretem és eddig a partnereimnek sem okozott gondot. Sőt, szerintem jellemzően könnyebben is elmennek a férfiak misszionáriusban, mint mondjuk lovagló pózban, mivel sokkal jobban tudnak irányítani.
2019. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én annyira nem szeretem, nekem uncsi. L
2019. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez egy elméleti kérdés? Mert nem vagyok meggyőzödve hogy gyakorlatban is próbálhattad. Nálam eddig egyik partnerem sem tűnt fáradtnak ebben a pózban :) pedig ahhoz hogy én is tudjak mozogni, nem szabad rám feküdni teljes súllyal. Próbáld ki és rájössz a módjára :) 37/N
2019. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Az egyik legbénább póz mind közül. Nekem legalábbis..

Olyan mint a lyukas zokni. Egyszerűen nem tudok rá mit mondani. Konzervatív szexpóz.

Én az olyan pózokat szeretem, amik akrobatikusabbak és amikben jobban/többet látok a nőből, nekem az örök kedvencem az amikor a konyhaasztalra fektetem, a combjait felhúzza és a talpait a mellkasomon pihenteti, közben látom az arcát, tudok cicizni és jó mélyen tudom tolni neki. De a misszionárius.. az nekem lufi, fárasztónak nem fárasztó, kb reggel 8-ig is tudnék benne dugni, de nem akarok.

2019. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kedvencem :)
2019. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én mindig ráengedem a súlyom a nőre pedig 110 kilós vagyok. Ennyit simán kibír a női test. Még soha nem volt arra példa hogy bármelyik akárcsak arcmimikában, vagy mozdulatban bármivel is utalt volna rá h ez neki nem jó v kényelmetlen...

35F

2019. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!