Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában azon jár az eszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában azon jár az eszem, hogy jó lenne pénzért csinálni?

Figyelt kérdés
Van itt más lány, akiben felmerült már?

2019. nov. 16. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
kár, hogy nem találkozik a kereslet és a kínálat. f
2019. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
A rosszlanyok.hu -n szolgáltatást veszel 1 óra 15-25. Ez egy órára sok nekem, főleg hogy amikor csajhoz megyek 3-5 óránál előbb nem jövök el tőle. Egy óra nekem nem elég. Ráadásul mivel ők pénzért csinálják így vágy és kedv nélkül se dobnak ki, ellenben ez már egy mínuszos tényező. Ezért lenne jó egy olyan nem hivatásos akinek mondjuk fizetsz de ez csak az ellentételezés egyik része a másik része pedig a szex amit neki adsz. Volt részem ilyenben régebben. 10-est kért éjszakára. Isteni volt. Egész éjjel dugtunk majdnem. Reggel reggelit is csinált nekem. Én 24 voltam ő 39... Isteni volt.
2019. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Teleraklak én ingyen is dagi, mondd a számot :P
2019. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen megfordult a fejemben azért, mert a szex élvezetes és jó lenne összekötni az élvezetet a haszonnal, pénzzel, azonban ha mélyebben belegondolok a dologba, akkor rengeteg hátránya van. A szex akkor a legélvezetesebb, ha valóban kívánod a másikat és majd' megőrülsz a vágytól, hogy megcsókolhasd, megérinthesd, szeretkezhess vele. Azonban ha mindezt nem szexuális vágyból teszed, akkor már nincs is értelme, elveszti a varázsát és nem fogod élvezni. Ugyanis nem azzal fogsz szexelni, akire te vágysz, hanem azzal, aki fizet. Nem lehet válogatni. Nem a szőke herceged fog jönni. Olyanok jönnek, akiknek rossz vagy nincs is szexuális életük. Bizony azoknak muszáj szét tenni a lábat, akik lengetik a pénzt. Ha mégse vállalod őket, mert nem tarzod őket kívánatosnak, nem szivesen fekszel le velük, akkor felesleges, hiszen ha nincs kuncsaft, akkor nincs pénz így muszáj olyanokat is elvállalni, akik nem tetszenek. És tulajdonképpen itt van a lényeg. Én és szerintem a legtöbb normális nő nem képes muszájból szexelni. Ehhez bizony adottság, gyomor kell, hogy elviseld azt, hogy olyan valaki csókol, dug, akit legszivesebben lehánynál annyira taszít. Másrészt otthon sem jó fogadni a kuncsaftokat. Van, amelyik erőszakos, aggresszív vagy nem akar fizetni így ezeket móresre kell tanítani, amit egy nő nem tud megtenni. Ezért szoktak lenni stricik vagy olyan emberek, akik ezeket a dolgokat megakadályozzák.

A legtöbb nő érzelmes. Ha nincs is szerelem, de legalább testi vonzalomnak kell lenni ahhoz, hogy lefeküdjenek valakivel. Egy átlagos nő mem lépes arra, hogy muszájból, a pénz miatt elviselje olyan férfiak érintését, akikhez még nem csak nem is vonzódik. Mint minden más hivatáshoz ehhez is kell adottság.

2019. nov. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Noren1989 ***** válasza:
Lekésted a mozit. Qrvajó volt a Midway.
2019. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia,ha vékony vagy és Fejér megyéhez közel laksz,tehetnénk egy próbát.41 178/78
2019. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Vivien991015 ***** válasza:
En is csinalnam penzert :) 19L
2019. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Maximum mazó szub csajért fizetek... :D
2019. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!