Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az ok hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az ok hogy egy pasi nem tud csókolózni, pedig volt már barátnője?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem tud?

Esetleg csak neki nem az a jó csók, ami neked, nem?

Ízlések és pofonok.

2019. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen smároltam egy csajjal akinek akkora volt a szája mint egy 5 forintos érme. Azt mondta baromi bénán csókolok és nem is tudok.

Lehet, hogy csak nem illetek össze.

2019. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pontositok:

Mondjuk ugy hogy alig nyitja ki a száját.

A nem illünk össze nem igaz mert a szex valami fenomenális.

2019. nov. 16. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan csajom aki egyáltalán nem szeretett csókolózni. Viszont baromi jól szopott... Kinek mi..
2019. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
a nyelved nem elég fürge.
2019. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban van valami bibi. Ugy tunik nalatok itt van. :D

De a jo hir hogy ezen aztan tenyleg konnyu javitani.

2019. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mesterien csókolok. 🙂 F
2019. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez számít, velem ugyanez volt, csak ő volt a lány, és neki volt már barátja (ráadásul 2 évig). Nem akarok kertelni, úgy csókolózott, mintha 10 éves lett volna, ahogy írtad nem nyitotta ki a száját, de még a fejét sem billentette meg az enyémmel ellentétes irányba (nem fogta fel hogy ezt így "kell"). Az első csók az úgy nézett ki, hogy összezárt feszes szájból erősen dugdosta ki a nyelvét, nekem vele volt az első csókom...


"Mi lehet az ok"? Csak egy tipp, de szerintem a csók az egyetlen amit tényleg adni kell, ezért érzelmi intelligencia nélkül sehogy nem fog menni. Minden más, még az orál is, az attól a legjobb, ha imádod, élvezed magadnak is csinálni és ezt ő is nagyon megérzi. De a csók ha nem heves szex közben történik akkor az 99% érzelmi dolog, ennek megfelelően kéne érteni hozzá. Én így gondolom.

2019. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!