Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban nem akar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban nem akar a pasi orál közben csókolózni, mert szerinte ezt csak a szerelmesek csinálják. Ez jogos?

Figyelt kérdés

Én elvárnám, hogy megtegye, ha már letérdelek elé szopni, hogy néha lehajoljon egy csókra, szerinte meg ehhez érzelem kell. Vélemények?


Privát ajánlatot nem kérek, nem érdekel.


2018. aug. 19. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez már erősen emberfüggő. Találkoztam olyannal is, akinek nem fért bele a csók és olyan al is akinek igen.
2018. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a helyében én smárolnék, de hát ha ő idegenkedik tőle, akkor ez van. Egyénfüggő, ja.
2018. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva van, ő él-hal a csókolózásért, én kevésbé.

N

2018. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

En inkabb azt mondanam, ha mar a f@..rkam a szadba van azzal foglalkozz amig beleelvezek.

Csokolozas meg legyen eleg a bemelegiteshez, bucsuzashoz. ;-)

2018. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos.
2018. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne lenne jogos? Olyan mintha azt kérdezném, hogy jogos-e, hogy valaki nem szereti a körtét. Ő nem szereti ezt csinálni érzelem nélkül és ennyi te$ó. Ez emberfüggő. Az meg más kérdés, hogy neked így ez jó vagy se m8. Azt te döntsd el.
2018. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A férfiak már csak ilyenek. Neked kell eldöntened, hogy ezen túl tudsz e lépni, ad e annyi plusszt más valamiben, hogy nem tudsz lemondani róla, van e esetleg más, aki viszont szeret csókolózni egy szexkapcsolatban is. N
2018. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Jogos. Ezt érdemled,mert csak üríteni hasznal!! Majd ha lesz normális pasid attól elvárhatod!!
2018. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jogos
2018. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy a 8-as leírta, csak egy használati tárgy vagy neki. Ha a zéró és 0 közötti önbecsülésednek ez így megfelel és ennek ellenére is csinálod neki, akkor ne legyél megsértődve, bólogassál csak tovább...
2018. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!