Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom. Majdnem minden nap találkozunk, szinte mindent tudunk egymásról. Nagyon sokáig csak barátként tudtunk egymásra nézni, de nemrég volt egy beszélgetésünk amiben kitárgyaltuk hogy nem hisz egyikünk se a két nem közti barátságban és valószínű hogy előbb utóbb egyikünk elgyengul. Azóta rendszeresen szexuális jellegű álmaim vannak vele, illetve néha úgy érzem hogy én vagyok az aki többet érez. Egyébként valamilyen szinten mindketten vonzodunk egymáshoz, de nagyon más emberek vagyunk ezért hosszú távon nem biztos hogy működne a kapcsolatunk. Na most a következő a probléma:

Nekem van egy több éves kapcsolatom. Szeretem a párom is, és nem is csalnám meg. Teljesen osszezavarodtam. Mindkettejük nagyon fontos számomra, de nem értem/tudom hogy mit tegyek.



2019. nov. 18. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
En azt javaslom,hogy dugj mind kettővel.
2019. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Van párod


Akkor mi a kerdes?


Szakits a paroddal szexelj a baratoddal


Megéri?

2019. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az emberek 75 %-a azt választaná, hogy időnként mégiscsak lefekszik azzal a baráttal, és megbékél a lelkiismeretével.

A kérdésedben ezt kizárod, akkor nem marad más, mint a vágyakozás a barát után, beteljesedetlenül.

Ha nálad ez működik, akkor tedd ezt.

2019. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne csald meg a parod, valószínű ez egy hirtelen fellangolas.
2019. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!