Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit kéne tennem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem, túl féltékeny vagyok?!

Figyelt kérdés
Van egy partnerem akivel nem vagyok együtt, de kedveljük egymást és összejárunk. Én hoztam fel a szexkapcsolatot. A probléma, hogy munkatársak vagyunk és baromi féltékeny kezdtem lenni minden nőre akivel jóban van. Így nem érzem magam jól. Már említette mi lenne, ha megpróbálnánk, de abból is kihátráltam. Sajnos kapcsolatot nem tudok vele elképzelni viszont így sem jó, hogy flörtölhet más nőkkel. Egyszer már megszakítottam vele a kapcsolatot, de hiányzott és nem bírtam sokáig. Vajon mit kéne tennem?
2019. okt. 6. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem vegyél be egy nyugtatót
2019. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, de nyugtatókon sem élhetek 🙂
2019. okt. 6. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Alapszabály: munkatárssal nem kezdünk ki.
2019. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem szeretnél vele ossze jonni,de azert ő ne flortolgessen mas lányokkal, de nem is akarsz nélküle élni mert hianyzik? Döntsd mar el mit szeretnél!
2019. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz is valamit (birtokolni, kizárólagosságot), meg nem is (együtt lenni). Döntsd el melyiket szeretnéd, a kettő együtt úgy tűnik csak együtt fog működni.
2019. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csóró, de a szex jó vele...
2019. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondold át, h eltudsz szakadni tőle, vagy sem

Ha nem akkor sztem nem veszítesz azzal ha megpróbáljátok kapcsolatban is kipróbálni magatokat.

Inkább örülj neki, h ő szívesen járna veled.

L

2019. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsoltmester ***** válasza:
Aztán még a férfiakra mondják, hogy a farkukkal gondolkodnak.
2019. okt. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!