Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire beteg dolog, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Mennyire beteg dolog, ha a izgat és fantáziálok a párom Anyjáról?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a párom anyukája igen fiatal. A párom 25, a muterja 42 és igen csak jól tartja magát. Jár edzeni, fitt alak, szilikon cici, szoli stb ...

És rengeteget álmodozok róla, hogy egyszer levarrom! :) :P Ha ott vagyunk a párom szüleinél, sorozatosan ,,kilopom" az anyja tangáit a szennyesből, és azt szagizva verem ki a zuhany alatt!


Gondolom a kommentek 99% elhord minden beteg gyökérnek ... de van itt olyan, aki megért? :P :)



2019. nov. 18. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
En megertelek. Szexik a dogos milfek:D foleg az alapjan amit leirtal. A bugyi is izgato lehet!
2019. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
16 évesen felpumpálták akkor szereti a nudlit🤤
2019. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Elég beteg dolog.
2019. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kevin Wendell Crumb minden tiszta kosz gyere ki KEVIN WENDELL CRUMB MINDEN TISZTA KOSZ GYERE KI
2019. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem átlagos szokás női bugyit szagolgatva a zuhany alatt rejszolni, de te tudod, ha nem derül ki akkor bajod nem lesz tőle. Ha ennyire a milf nőkre vágysz, akkor miért nem velük vagy kapcsolatban? Nem jobban járna mindenki?
2019. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy aki folyton visszajár ide a bugyiszagolgatós recskázós sztorijaival? :D ha te egy másik bugyitolvaj vagy,sorry! javaslom fontold meg ha szereted a párod hogy belenyúlj az anyósba. ha nincsenek ilyen fenntartásaid próbáld fel a nőt!
2019. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben engednék a vágynak és a bugyi tulaját dugnám meg.
2019. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd békén a párodat hogy normális kapcsolata lehessen és ne vesztegesse az időt veled.
2019. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek..nekem is bejönnek a csinos milfek. Én is éltem egy milffel 5 évig.

Csak nekem közben a gyönyörű magas, hosszú fekete hajú világító szemű lánya is tetszett! :)

A bugyiszagolgatást azért kicsit betegesnek tartom na.. azt én nem csinálnám. :) Nem potyára vsn a szennyesben! Tisztelni kell ezt a privátszférát!

2019. nov. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beteg gyökérnek én nem foglak elhordani, de ezt anyuci valószínű elég szánalmasnak találja, férfiak nem lopnak bugyit hogy szagolgassák csak kanos kisfiúk.
2019. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!