Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti örültök-e annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örültök-e annak, ha a férfi azt mondja: "kösz, nem vágyom a popsi szexre, soha nem is vágytam rá"?

Figyelt kérdés

Általában ezt mondom a nőnek, és azt mondják, hogy örülnek neki, de félek igazából unalmas srácnak tartanak emiatt, csak nem mondják ki.


(32/F)


2019. nov. 18. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nő nem szereti az anális szexet az örül neki, aki meg szereti az meg nem. Ne kijelents dolgokat, hanem hangolódj rá a partneredre, kérdezd meg mire vágyik és azt csináljátok közösen ami mindkettőtöknek jó.
2019. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én igen.
2019. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki! És ez miatt valaki nem unalmas. "Durkáljanak"más fenekébe! Nem ítélem el,lehet ezt szeretni! De nem én,és ez nem hasra ütésre mondom hanem mert ismerem az érzést és nekem nem jött be.
2019. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert én szeretném majd kipróbálni.
2019. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki
2019. nov. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem m1 , ha akarja a pasi popsiba nekem az sem gonnd
2019. nov. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ahogy itt is kiderült nem minden nő van ellene a popsiszexnek. Szóval igen, ezt meg kell beszélni a párommal, hogy akarja-e. Bár most egy szende barátnőm van, de néha olyan extrém az ágyban, hogy csodálkozom. Szóval már úgy vagyok vele, hogy hiába nem nézem ki belőle, tulajdonképpen bármi lehet a fejében :D
2019. nov. 19. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!