Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt, hogy úgy megdugt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt, hogy úgy megdugtak Titeket, hogy leestetek az ágyról? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen.Még a lábam szárán is folyt a víz .
2019. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es, vízágy volt? :D
2019. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

2 es az a jó szex,amikor az ember lába szárán is folyik a víz.

Kár hogy nem tudod ezt .Te még nagyon kezdő lehetsz .

2019. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy a bánatos jóisten nyilába kerül oda víz? :D Mert izzadtságot megértem, a puncinedvet is megértem, sőt ha még spriccel a csaj, azt is... nah de sima víz?

Vagy csak halakkal foglalkozol? Mert akkor megértem, miért vagy vizes... :D

2019. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sírok rajtad Drek 😂😂😂
2019. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy csajszit egyszer annyira hevesen dugtam hogy szétesett az ágy is, szerencsére nem estünk le..

F32

2019. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen volt. Egyben vicces.es izgató is volt.
2019. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakoribb hogy az ágy esik szét, de hát kinek nem volt még ilyen balesete? Ha nem volt, hát majd lesz :) (ha jó a partnered és nem csak ímmel-ámmal vagy vele - ez még nem jelenti azt, hogy minden nőt szét kell barom módjára d...ni, hanem értelmezd úgy, hogy ha teljes az összhang akkor bizony elő fog fordulni hevesebb történet is)
2019. nov. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!