Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok egy olyan lányról, akit már rengetegen megdugtak?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 19:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
Hol érdekel az engem, hogy ki kivel dug?
2019. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
Szereti a változatosságot és ha dugják.
2019. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ebben nincs semmi elítélő. Tapasztaltabb lett szexuális téren. Miért lenne ez elítélő? Akik elítélik,azok vagy felszínesek,vagy tudatlanok.
2019. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
39%
Könnyű nőcske, amúgy meg egy r@banc, gyalázatos
2019. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%
Olcsó és semmitérő. Semmi tartása nincs és akárkinek szétteszi a lábát. Semmire nem kéne ilyen kislány nekem! Gusztustalan.
2019. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%

Igen,aki többször szexel az már ribizli...Mi lenne,ha nem írnál semmi baromságot? 1. Aki többször szexel,még nem ribizli.

2. Az a ribizli,aki nem tudja megállni,hogy ne szexeljen. Olyan mintha a fiúk kanosak lennének,és állandóan csak dugni akarnak. Na ez elítélő. Ennyi erőből az is elítélő,hogy valaki sok csajjal volt. Na és? Akkor az hímringyó? Szerintem nem.

2019. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
71%
Érdekes ez a megkülönböztetés :) Ha egy lány sok pasival dugott, akkor a lány k**va. Ha egy pasi sok lányt dugott meg, akkor ő viszont egy hős. :D
2019. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
56%

Ribizli. Egy apa nelkuli gyerek mellette meg hab a tortan.

Huszon/harminc evesen meg kutyanak se kellenek, max par lecsuszott alaknak.

Ezt nem gondolom, hanem latom, mert ismerek parat.

2019. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen kérdést nincs értelme kiírni, sokan úgyis egyből r.bancozni fognak...
2019. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
11%

Melyik a jobb? Egy kulcs, ami minden zárat kinyit vagy egy lakat, amit minden kulcs?


Mellesleg ha valakit már túl sokszor próbáltak fel, abban harangozni lehet, és nem tudom, abban mi az élvezet. De oké. :)


Harmadszor - ha valaki bioszex (fűvel-fával), akkor még egy-két körre rendben lehet (ha nem szedett össze menet közben semmit, mint pl anyám, aztán majdnem az életének is annyi lett)... de párkapcsolatra? Ha már ennyi emberen túl van, mi a biztosíték, hogy majd pont nálam horgonyoz le?


Szóval szép-szép, jó-jó, nem elítélendő meg minden... de nekem nem kéne.

2019. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!