Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem első szex előtt baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem első szex előtt baj ha egy lány kipróbált annyi dolgot amennyit lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég egy osztálytársam azt mondta, hogy szerinte első szex előtt semmi értelme kipróbálni bizonyos dolgokat(orál, anál stb) majd ráér a szüzesség elvesztése után. Én ezen csak néztem egyet, mert igaz szűz vagyok, elég sok dolgot kipróbáltam már, és nem hiszem hogy csak feltétlenül szex után lehet ezeket csinálni.(természetesen nem úgy gondoltam a sok dolgot hogy minden második pasi seggbedug, meg stb..) Szóval ezt csak azért írtam le, hogy nagyjából átlássátok a helyzetet, és elmondjátok a véleményeteket a dologról. Tapasztalat, meg kb minden jöhet..
2019. nov. 19. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Próbálja is! Az a jó, amíg fiatal az ember addig próbáljon ki mindent, ne 40 évesen jöjjön rá,hogy lúzer volt.
2019. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Számomra az anál már jelent annyit, mintha hüvelybe tették volna. Végülis, az is egyfajta szexuális aktus. F
2019. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szex-kresz, olyan sorrendben csinálja mindenki, ahogy jól érzi magát.
2019. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez elég álszent dolog

Az hogy szűzhártyád még meg van semmit nem jelent. Közben meg durvább dolgokban benne vagy

2019. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem álszenteskedésből írtam. A lányt sem ítélem el, csak kíváncsi voltam más mit gondol a dologról.
2019. nov. 19. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Inkább próbalja ki amennyit csak tud !
2019. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A #3-asnak tökéletesen igaza van, próbáld ki amikor jólesik, amikor úgy érzed ÉS megfelelő (megbízol benne, netán' még szereted is) hozzá a partnered. Mindenki úgy és olyan sorrendben csinálja ahogy neki jólesik, ebben nincs etalon, minden sorrend tökéletes ha jól érzed magad :)
2019. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel az első élmény szex terén meghatározó, lehet,hogy jobb lett volna első körben abba a lyukba, ami eredetileg szexre való.
2019. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az izgis dolog ha mindent kipróbál de az kicsit ostoba dolog hogy ilyen haladó szellemű felfogás mellett még mindig túlmisztifikálja a szüzességet és annak elvesztését.


Amúgy bármelyik lánnyal szívesen kipróbálok bármit! :) Még nekem is vannak amik kimaradtak. :D

32F

2019. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még 40 évesen jön rá,hogy lúzer volt.. :D

Úgy bírom ezeket a hozzászólásokat,meg a felfogásokat! A kegjobb kor szexuálisan is az amikor már fiatal középkorú vagy!

Ne állítsuk már be a 40-es embereket mintha 84 évesek lennének! Jézusom!

Amúgy meg minek kell fiatal gyerekként sietni a szexel? Más jó dolog nincs az életben? A tapasztalatlan kisfiúk miatt később meg már egy igazi férfivel kapcsolatban ódzkodtok bizonyos dolgoktól mert rossz élményetek volt fiatalon. Igazságszerint én azt találnám helyesnek,hogy egy fiatal 17,18 éves lányt,fiút először egy tapasztaltabb 10/15 évvel idősebb illető avasson be bizonyos dolgokba! Ilyen 13,15 éves gyerekként mi a fenének kell foglalkozni a szexel? Tudjátok egyáltalán mi az,mert nem hiszem! Ilyenkor még más dolgokkal kéne foglalkozni. A szexet ráér 17,18 évesen művelni. Gyerekként még inkább az iskolával foglalkozzatok! Lesz még időtök dugni később..sőt meg is lehet unni és akkor fiatal 40 évesen meg ott lesztek kiégve.

2019. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!