Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz egy szűz lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy szűz lány nem jó az ágyban első alkalommal nem is akartok több alkalmat? Mitől lesz jó az ágyban?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem kérek privát üzeneteket!
2019. okt. 28. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne arra törekedj hogy jó legyél,a pasin sok múlhat,nem árt ha tapasztalt,és figyel rád.

Én voltam párszor szűz lánnyal,úgy csináltam hogy élvezze,s legyen folytatás,volt is..F

2019. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rágörcsöl, nem tudja elengedni magát - aki szeret az még akarni fogja többször is, s neki is tennie kellene azért hogy neked jó legyen. Engedd el magad és élvezd, adj visszajelzéseket a partnerednek neked hogy jó, ennyi a "dolgod".
2019. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, a sok idióta szexre megy és külsőre. Én nekem az a fontos hogy a lány legyen hűséges és SZERESSEn álljon ki mellettem jóba rosszba. Ha ez megvan, akkor pont nem érdekel mennyire tapasztalt az ágyba, bár az még plusz ha szűz és senki se volt vele előttem, nagyon nagy plusz. Ha jó az ágyba ha nem, szeressen, a belső a fontos. Aki mást mond az egész egyszerűen idióta.

18f

2019. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!