Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Oszinten! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Oszinten! Mennyire beszelitek ki a szexet es a szexualis eleteteket?

Figyelt kérdés

Orok kerdes, a lanyok miket beszelhetnek egymas kozott, mennyire mocskosak, valoban kibeszelik es mint egy darab husrol ugy beszelnek e a szerszamokrol?

Tenyleg kivancsi vagyok ki meddig mennyire beszeli ezt ki, es amikor latnak egy fiut akkor ha osszesugnak miket mondanak.


Lanyok oszinten!:)



2019. nov. 20. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Mi van,félsz,hogy kibeszélik a csajok a kicsi farkadat? Mint minden,ez is változó.Vannak akik kibeszélik,mások nem. A mi baráti körünkben ez nem téma. Max az öltözködése,stílusa,de szexről nincs szó.L.
2019. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miert felnek? Ez egy kerdes es mivel itt anonimak az emberek ezert talan nyitottabban vallajak a velemenyukat. Nem is ertem a buta valaszodat 1. minek irsz ilyen tamado jelleggel. De szep napot neked!:)
2019. nov. 20. 12:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Amilyen a kérdés,olyan a válasz. Ti azt hiszitek,hogy a csajok mindig a farokról beszélnek? (1)
2019. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

A legjobb barátnőmmel mindent megbeszélünk, így azt is h kivel milyen volt a szex, és h mekkora méretű volt a pasi szerszáma, de nem mindig a szexről, és a pasikról beszélünk mint ti :p

L

2019. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Detto kibeszèlünk mindent.
2019. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En meg SOHA nem beszeltem masnak errol. A baratnoimnek se. Miert tartozna rajuk hogy kivel kefeltem es mekkora volt a srac farka.
2019. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én már voltam a tanúja, ahogy megbeszélik ugyanis miközben dugtunk a csajomat hívta a legjobb barátnője, (sztem persze előre megbeszélték a dolgot) és közben tudósított neki, hogy mit és hogyan csinálunk. Nem igazán bántam a dolgot, rohadt izgató volt.
2019. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Mi mindent kibeszélünk részletesen, viszont leginkább csak azt, hogy mit csinál a pasi, nem magát a “szerszámot”. Konkrétan egyedül akkor került szóba a pasik mérete, mikor arról beszéltünk, hogy a teljesítményük megmutatja, mennyire nem a méret a lényeg...
2019. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Èn nem szoktam.

Nem tartozik senkire se a magànügyem.

És a baràtnőim szexualis élete se szokott érdekelni.

Pedig sokszor volt hogy kérdeztek róla.


Pàrom ugyan így gondolja mint én. Ő se mond el rólam semmit, pedig mindig piszkàljàk hogy én milyen vagyok, mi a kedvenc pózom stb.


Ha lenne egy egyéjszakàs kalandom, akkor azt lehet hogy elmondanàm hogy milyen volt. Viszont komoly pàrkapcsolatot soha nem pletykàlnék ki!

2019. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmmel kibeszelunk mindent.
2019. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!