Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt direkt csinálta a lány? 18/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt direkt csinálta a lány? 18/F

Figyelt kérdés
Voltam nemrég egy állásinterjún. (2 napja) És aki interjúztatott engem, az egy fiatal hölgy volt, teltebb alkat, ebbol adodoan viszonylag nagy mellekkel. És miközben beszéltünknéha rá pillantottam a melleire többször is, már mikor kezet fogtunk, akkor is megakadt picit a szemem a mellein, de nem szándékosan, és igyekeztem a szemkontaktust is tartani vele. Aztán az interju vége felé úgy ült a hölgy, hogy a kezeit a mellei köré fonta, és rátámaszkodott egy kicsit az asztalra, így a melleit eléggé kinyomta, és sokkal jobban latszodott mint elotte. (Alapbol nem latszodott annyira) És amint ez megtortent, sikerult is felizgatnia.. Szerintetek azért csinálhatta, mert észre vette hogy többször is a mellét nézem? És ha azért, akkor mi lehetett a szándéka vele? Mit gondol ilyenkor egy nö? Lányok válaszát is várom, ök hátha jobban belelátnak ebbe.
2019. nov. 20. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
idősebb férfiként hadd mondjam el neked ezt bizony a nő direkt csinálta. nem nagy titkot árulok el neked,de óriási szakértelmük van ahhoz hogy elvegyék az eszünket. a cici pusholás az egyik kis trükk
2019. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Te most dolgozni akarsz odamenni, vagy dugni? :)

Egy dekoltázs "stírölése" igen kétélű fegyver. A nagymellű nők jó részét kifejezetten idegesíti, ha bámulják - kivéve ha olyan nézi aki tetszik nekik. Szóval, ha nem utóbbi kategória vagy akkor behúztál egy mínusz pontot a felvételiden.

2019. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szandekosan neztem, es nem is feltunoen. Es aztan ahogy irtam, o nyomta ki a mellet..
2019. nov. 21. 01:12
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
a #meetoo mozgalom idején nem biztos hogy okos lépés volt egy olyan nő melleit bámulni akitől a majdani munkád függ :D imádkozz hogy csak a nőiességének az erejét próbálja rajtad,és ne egy lehetséges szexuális zaklatást előzzön meg egy tesztfélével amin láthatóan elbuktál. na de nemsoká megtudod. egy kalappal!
2019. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok az új munkádhoz,a kiéhezett nők között,ha jó leszel még elő is léptetnek👍
2019. nov. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak te látod így.

Ha elment volna előtted egy szűkebb szoknyába, akkor is azt hinnéd hogy direkt neked csinálja.

2019. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne rakják ki szándékosan, ha zavarja őket a bámulás!
2019. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ertsetek mar meg hogy nem bamultam, hanem ra pillantottam neha. Nem egyenlo a bamulassal. 99%ban szemkontaktus volt.
2019. nov. 21. 16:14
 9/11 A kérdező kommentje:
4., mi a szexualis zaklatas abban hogy ra nezek valaki mellere 1 mp-re? Aljon mar meg a menet azert. meg miert azzal akarna megelozni hogy jobban kinyomja?
2019. nov. 21. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:
arra utaltam hogy ez ebben az időben amikor a munkahelyi szexuális zaklatásokkal tele van a padlás ez nem-e egyfajta teszt volt. te magad írod hogy többször is a mellét bámultad,erre ő kitolja. ne rajtam kérd számon amit a hozzászólásomban félreértettél. lehet hogy csak kedves akart lenni. erre te meg túlreagálod,akárcsak a hozzászólásomat. ha nem érted a kommentem,vagy nem tetszik ignorál és/vagy piros nem tetszik gomb
2019. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!