Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, kb 1.5 hónapja beszélgetünk, illetve 3x randiztunk. 2x kávé, 1x egész délutános közös program. Állítása szerint nagyon jól érezte magát. 3. randi után úgy váltunk el, hogy lesz 4. is. Másnap rám írt, hogy mizu, milyen volt a tegnap délután? (A 3. randinkon csak egy 2 órás kávézásra volt időm, mert utána egy képzésre kellett mennem. Arról érdeklődött, hogy az milyen volt). Válaszoltam neki, majd nem válaszolt. Másnap ráírtam, hogy mizu, hogy van, próbáltam vele kicsit hülyülni, de tök hideg meg flegma volt. Azt írta "so-so". Írtam neki hogy szívesen segítek amiben tudok, de erre már nem válaszolt. Előtte összeveszett a főbérlőjével). Vártam pár napot gondoltam unja a fejem, ma rám írtam megint hogy mizu, jobban érzi-e már magát, meg hogy legutóbb tök furcsa és hűvös volt, jobbnak láttam pár napig békén hagyni azért nem keresztem, de ezt is elolvasta és semmi válasz. Miért változott meg egy nap alatt? Előtte ő írt rám, most meg már nem is válaszol, és mindeközben én semmit nem tettem vagy mondtam amivel okot adhattam volna neki.

2018. júl. 24. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért csinálta. A lényeg, hogy hagyd a fenébe, ha nem lehet vele normálisan kommunikálni.
2018. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h más pasikkal is találkozgat és nem volt ideje neked vissza írni.. szerintem hagyd a fenébe,lehet h csak játszott veled,vagy tartalék voltál.. Ne írj rá többet,ha még akar vmit tőled akk ír,ha nem akkor jobb lesz ez neked is így.
2018. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően már összeszedett mást, vagy csak néhány alkalomra kelettél (volna) neki.
2018. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem se erőltesd, ha netán mégis találkoztok még, akkor ne tökölj.
2018. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nőként azt mondom, valószínűleg egy másik pasi van a képben - nincs esetleg egy exe, akin még nem tette túl magát teljesen? Nálam ez a helyzet, még mindig az exemet szeretem, közben ismerkedek neten, de randira nem mentem senkivel (azt hiszem pont amiatt, hogy még erősek az érzelmeim a volt barátom iránt, és nem fogott meg úgy senki, hogy feledtesse). Viszont én ennél korrektebb vagyok, és elmondom, hogy emiatt nem akarok találkozni, emiatt nem írok annyit, stb. Szerintem hanyagold. Ha esetleg mégis akar tőled valamit, majd keres.
2018. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös! Én is erre tippelek. Állítólag 1 éve szakítottak már, de még márciusban lájkolgatta az exe képeit. Most el kell költöznie az albérletből, és csak egy hónap múlva fogja megkapni a kulcsokat az újhoz. Azt mondta hogy az egyik "haverja" felajánlotta hogy odaköltözhet addig. Van egy olyan érzésem, hogy ez a haver az exe, mert pont aznap változott meg, ahogy odaköltözött a "haverjához". Randira is onnan jött, és nem akarta megadni a címet. Szóval a régi saját lakására kellett érte mennem, ott találkoztunk, miközben a "haverja" lakásán készült a randira.
2018. júl. 24. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


hát... akkor elég gyanús :/ de legalább lenne egyenes, és mondaná meg.

2018. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is az exéről van szó, lehet, hogy így együtt lakva összemelegedett ezzel a "haverral".
2018. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ez a bajom. Egyik nap kedvesen rád ír, másnap meg rideg, nem válaszol, meg még ki is lép faceről amikor te belépsz, és minden mindenféle előzmény, ok, indoklás nélkül. Nem kell, hogy megmagyarázza miért, csak mondjon annyit hogy boccs, de ne folytassuk.
2018. júl. 24. 22:45
 10/10 A kérdező kommentje:

"Ha nem is az exéről van szó, lehet, hogy így együtt lakva összemelegedett ezzel a "haverral"."


Eddig nem a "haverral lakott, hanem egy családnál önkormányzati lakásban. A család most vett saját lakást, ő meg nem maradhat az albiban, mert ilyenkor az önkormányzat visszaveszi, szóval SOS-ben kellett más albit találnia. Így jött képbe a "haver" aki nagylelkűen felajánlotta neki, hogy odacuccolhat arra az egy hónapra, amíg nem lesz másik saját albérlete. Szóval a haverhoz kb 5 napja költözött csak oda, és aznap változott meg a viselkedése.

2018. júl. 24. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!