Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon a lányok a barátnőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a lányok a barátnőkkel megbeszélik, hogy a pasijuknak mekkora a farka? Megy vajon a tudatalatti versengés?

Figyelt kérdés
Ugye a csajok a baratnőkkel mindenféle intim részletet megbeszélnek, és az jutott eszembe, hogy vajon ezt a méretet is megbeszélik? És ha igen, akkor vajon ciki, hogy kinek a pasijának a legkissebb a farka? Nem beszélve arról, ha véletlenül közéjük keveredek, és nem tudom, hogy min mosolyognak?

2019. nov. 21. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudják mekkora szemre. Lemérni meg kevesen mérik le. Már ha le tudják helyesen mérni. Baromság ez az egész, fárasztó 😀 25/F
2019. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokmindent megbeszélünk 🤔😋😘
2019. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megbeszélünk!:)
2019. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát szerintem értelmes felnőtt emberek azért nem tárgyalják ki azt, hogy a partnerüknek mekkora farka van. Nyilván szóba jön a szex, hogy jó vagy nem jó, de azért azt, hogy mekkora...

Hát nem tudom. Tiniknél ez lehet menő.

2019. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélek meg ilyet a baràtnőimmel.

Intim életünkhöz nincs közük!

Amúgy a ferfiak is szeretik kibeszélik ezeket, nem kell az àltalànosítás!

Néha meglepődöm, amikor elöttem beszélik ki a barátnőiket a férdi barátaim.

Ilyenkor azon gondolkozom, hogy remèlem az én pàrom nem mond el ilyeneket nekik XD

2019. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Sok mindent megbeszélnek, de inkább az élményeket, hogy mennyire jó/rossz, mennyire figyelmes a pasi, mennyire bírja stb. a péniszméret a sokadrangú kérdés.
2019. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem
2019. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Farok meretet nem

Max szexet de azt is szormenten

2019. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Ezt kevesen beszélik ki.

Akinek kicsi jut, azért, akinek meg nagy, az félti a konkurrenciától.

2019. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legjobb barátnőmmel beszélem meg, Neha a tobbiekkel is de az ritka , de ez nem versengés , az viszont igen hogy melyikunkel hogy bannak a pasik
2019. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!