Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy formás testalkatú, szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy formás testalkatú, szép lány, akinek már volt/voltak barátai, ők elítélik a szűz fiúkat?

Figyelt kérdés

Most ismerkedem egy ilyen lánnyal, de én még szűz vagyok 23 évesen. Amit kicsit cikinek érzek főleg egy olyan lány mellett akinek volt már több barátja, meg szép is.

Az ilyen lányok összejönnének szűz fiúval?


2019. nov. 22. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Remélem hogy nem..
2019. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el
2019. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

ha őszinte lehetek, szerintem ezt ő negatív dolognak fogja felfogni, akárhogy színezzük a dolgokat, de egy felnőtt, 23 éves nőnek, aki már eléggé tapasztalt, elrettentő kicsit a szüzesség. Én nem mondanám meg neki, úgysem kérdezi senki.

Ha kérdezik, hogy volt e komoly kapcsolatod, mondhatod, hogy igen, voltál szerelmes, tartott pár hónapig, blabla, de már régen volt. Büdös életben nem veszi észre az ágyban, hogy szűz vagy e, kivéve ha összetéveszted a két lyukat, de ha olyat mondasz neki, hogy egy ideje nem volt már barátnőd és kiestél a gyakorlatból, soha nem fog gyanakodni

2019. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem zavart ha a srác szűz, most sem zavarna 24 evesen sem
2019. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Felnőtt 23 éves nô🤣😂😂😂😂😂😂

Felejtsd el a felnőttet, de a nőt. Nő min 28-tól de inkább 30-tól kezdődik, alatti hugyos kislánykák vannak egy kevés kivétellel.

2019. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5#


Emojikat használtál, ezért levegő ek kell tekinteni

2019. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki van a írva a homlokodra hogy szűz vagy? Nem? Akkor te magad "hátráltatod" magad, hogy ilyen gátlásos hülyeségek merülnek fel benned.

Egy nő nem a szűz v. nem szűz alapján választ partner magának, hanem hogy mennyire tetszik neki az adott pasi. Ne a bugyijába akarj már egyből bejutni, először juss el egy csókig, a többi utána már sínen lesz ha helyre rázod a tökeidet.

2019. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el.
2019. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Azt gondolnám mi a defekt vele ennyi idősen szűzen.


24/n

2019. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 magyarul tanulj meg előbb beszélni😂
2019. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!