Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy fenekű lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy fenekű lányok, nektek tetszik az alakotok?

Figyelt kérdés

Itt van pl. a Dékány Viki [link]

aki nagyon büszke arra, hogy milyen nagy a feneke. Sok lányon pedig azt vettem észre, hogy inkább szégyenlik és kisebbet szeretnének.

Ti hogy vagytok ezzel?


2019. nov. 23. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Ilyen ronda narancsborosre nem lennek buszke
2019. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó az
2019. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
nem, mert a női nadrágok szabása még mindig szinte csak a nádszál alkatú lányokra van kitalálva, és akinek széles csípője van, viszont vékonyabb vádlija (és felsőteste), az nem nagyon talál ruhát magára. :D szerintem minden nő titkon vékony akar lenni, senki se akar nagy feneket. akinek viszont ezt adta az ég, az kénytelen elfogadni, ha alkati sajátossága.
2019. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Nekem kifejezetten tetszik a nagy segg.
2019. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom mindenem .
2019. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vikinek jó popsija van szerintem, meg jó csaj amúgy is. biztos jó szűk lyuka van, adnám neki. sokszor kivertem már rá.
2019. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Ilyen 15-16 éves koromtól nem érdekel az emberek véleménye. Nem akarok senkinek se megfelelni :)
2019. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha formas feszes izmos, akkor lehet ra buszke, dekanynak nem az. Narancsboros, zsiros...no comment. Tipikusan az aki elhisz magat, hogy nagy segge van akkor jo csaj. De csak ruhaban mutat jol. Regen vezna volt, sokaig kovettuk egymast instan, de jo is, hogy linkelted, mert nem reg eszembe jutott, hat nem fejlődött...persze jon a pc szoveg h mindenki igy jo ahogy van...de nem...ne legyunk mar igenytelenek emberek. Ettol meg nekem is szebb seggem van pedig 2 evente edzek ra csak jo a genetikam.

23/F

2020. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!