Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-50 kozotti férfiak, miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-50 kozotti férfiak, miert jo olyan nőt dugni, aki nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Tok sokaig nyomult ram egy pasi, vegul beadtam a derekam parszor..aztan kiderult hogy nem is jovok be neki kulsore.

Miert csinaltok ilyet?



2019. nov. 17. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Igazából jobb sarat inni, mint szomjan halni.

Amúgy meg a te hibád, ha nem voltál elég jó emberismerő...

2019. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Mert lyukad van, pina.
2019. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

1.Mert a szükség nagy úr! Más nőknél is próbálkozott lehet,csak ott kosarat kapott.

2.Nekem sok haverom mondja és vallja azt,hogy lyuk,lyuk bedugjuk!Mindegy,hogy néz ki az illető nő! Skalpgyűjtés!

3.Annyira megunta már a párkapcsolatát,hogy mindegy,hogy milyen a nő.. a lényeg,hogy friss hús legyen!

Erre még olyan példát is tudok felhozni,hogy sok férfiismerősömnek gyönyörű felesége van.. ténleg 10/10-esek, ennek ellenére a férfiak állandóan megdugnak más csúnya,ápolatlan nőket is.

Ettől érzik magukat legbelül vagánynak,hogy a listámon van ez a nő is,az a nő is.. tehát jó csávó lehetek,jól nézek ki. Visszaigazolás maguknak!

Egyébként te is megérheted a pénzedet.. egy nő beadja a derekát? Na pont ettől nem vagy már a csávó szemébe nő! Gondolta,hogy hahaha.. ez is meg van! Mehet a listámra. Egy nő attól nő és attól vonzó,hogy elérhetetlen!!!

2019. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3: én nő vagyok, vonzó is, de nem elérhetetlen. A jégkirálynők csak a diznimesékben bejövősek a hercegnek.


Kérdező: szimplãn paraszt volt és/vagy nem akarta h kötődj hozzá, így úgy gondolta h ha belegázol a lelkedbe akkor elvágja a szálakat.

2019. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Válaszd ki a #3-as listájából, s igen a férfiak hajlamosak rá, hogy sokszor ne az érzések, hanem a szex miatt bújjanak ágyba egy nővel, ez van.
2019. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Azért mert nem BMW-t vennél attól még nagyon jó lehet azt vezetni...


Páromnak pl nem akarnék kövér csajt se törpét se japànt se négert de attól még nagyon szeretnék lefeküdni velük. Élvezném minden percét, csodálnám a szépségüket, nyalnàm falnám őket mert izgatnak és vonzanak, dr az ideálja általában az embernek sokkal vonzóbb.

Nem az van h nrm jössz be neki külsőre hanem az hogy mások sokkal jobban bejönnek.

35F

2019. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Egy nő attól nő és attól vonzó,hogy elérhetetlen!!!"


Ezt az orbitális fa$zságot honnan szedted???


Kb semmit sem jelent! Ha könnyen megkapod és hűséges és a világ legjobb párja akkor boldog vagy életed végéig...

2019. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Neki soha nincs noje, minden nap mast dug es aztan mindegyiket fikazza.. amugy barkit megkap.


Nekem nem voltak erzelmeim fele, nem az esetem ( kigyurt f a sz k alap,akinek a kulsossegek a legfontosabbak..)

Csak furcsaltam h tobb szaz ezreket koltott ram h meghoditson aztan elvileg fikazott kozben. Csak ezert erdekelt.

2019. nov. 17. 22:05
 9/18 A kérdező kommentje:

A ferfiak kepesek csak a szex miatt agyba bujni erzelmek nelkul?


Miert a nok szted nem??

Hany evesek irogatnak?:(

2019. nov. 17. 22:09
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Te is megéred a pénzed kérdező.

Hagyod h egy férfi több sz@zezreket rád költsön, és utána adod be a derekad?

Nem csoda h már nem kellesz neki. Gondolta h biztos ez is csak a pénzemre hatott, jó volt megd*gni, de többet nem kell ő sem.

2019. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!