Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha teljesen beleül a csaj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljesen beleül a csaj a falloszba, akkor nem érzitek kicsinek a gyíkot?

Figyelt kérdés

Vagy a lányoknak pont ez a jó? Nem megalázó a fiúnak ugye?

Fiúknak lehet jobb látvány, hogy nem megy be mind és jó nagy nekik, de a lánynak kényelmetlen.


2019. nov. 23. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodjál meg, azt imádjuk, ha teljesen bele tudunk ülni. Azt is imádjuk, ha a férfinek van önbizalma.
2019. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem lenne megalázó, valószínűleg nagyon jó érzés, csak eddig senkinek sem sikerült végig.


Ezért nem jó a túl nagy bráner, legtöbbször csak a baj vele. Pedig nagyon örülnék ennek vagy egy nem nyögvenyelős orálnak

2019. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

3#


Azért az extrém méretbe beleülős rész a legtöbb esetben nem igaz :D

2019. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3 as

Igazad van, kicsit fura a gondolkodásom.

2019. nov. 23. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó ha beleül teljes hosszban.
2019. nov. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megalázó. Utálnám ha fázna a töve! :D
2019. nov. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Én imádom, amikor bennem van teljesen :D meg a barátom is szereti ha tövig bennem van, neki nem megalázó.
2019. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

férfiként nem ismerem/érezhetem át, hogy a nő miként érzi ott a dolgokat, de biztosan bonyolultabb mint egy hímvessző.

De úgy leegyszerűsítve, ha már ott bent motoszkál valami akkor az már jó nem?

Nem éreztek különbséget aközt, hogy tövig bent van 15cm, vagy háromnegyedig 18 cm?

2019. nov. 24. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
De óriási a különbség. Egyrészt ha a 18 cm-es negyede kilóg, akkor az sokkal kényelmetlenebb, mert amikor tövig bennem van a 15, akkor egész egyszerűen rajta ülök a pasin és nem kell tartanom magamat a lábammal. Ha a 18 kilóg, akkor az azt jelenti, hogy nem ülök rajta, hanem térdelő helyzetben egyensúlyozok és nagyon kell figyelnem, mert ha véletlen mégis beleülnék jobban, akkor csillagokat látnék. Ha benne ülök teljesen, akkor lehet vadulni, én nagyon imádom olyankor a csiklómat préselni a pasiba, a hasába, ehhez előre dőlve vonaglok az ölében. Ha kilóg belőlem, akkor nem tudom hozzápréselni a csiklómat. Oké, hogy a kezével foghatja, de az sose olyan, nem abban a ritmusban csinálja, nem érzi, hogy mitől lesz a legjobb. A saját kezem meg nekem nem olyan izgató, ha ott van egy férfi a közelben. Szóval én azt szeretem, ha belepréselhetem magam a másikba és ennek fontos oka a csiklóm.
2019. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!