Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb fél éve lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb fél éve lefeküdtem egy lánnyal, és most kiderült hogy az unokatestvérem. Szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már valakinek hasonló malőr?
2019. nov. 24. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Elég meredek
2019. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gáz az hogy ilyen kamu sztorikkal űzöd az unalmadat
2019. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
No para
2019. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Domestic girlfriend?
2019. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második.

Nem feltétlenül kamu a történet. Velem megesett, hogy beleszerettem egy csajba, és mikor a szüleink találkoztak, kiderült, hogy apám unokatestvérének a lánya. Jót nevettek rajta, mi meg kicsit elhülve néztünk egymásra. Azóta is viccesen gondolunk vissza a dologra. Még szerencse, hogy ez még abban a korunkban volt, amikor nem érdekelt még minket a szex.

2019. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, gaz, de nem annyira. Szerintem azert nem annyira, mivel nem tudtatok rola, tehat nem direkt kezdtetek ki egymassal.

22L

2019. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem...

Pl. Darwin is az unokatestvérét vette el feleségül...

2019. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Milyen rokoni kapcsolat az, amelyikben az unokatestvérek nem tudnak egymás rokoni kapcsolatáról? Azt még megérteném, hogy nem találkoztatok (pl. mert messze laktok egymástól), de hogy soha említve sem lett a rokonság, az furcsa. Mindegy, nálatok ez van.

Válaszom: egyébként is régi eset, egyetlen alkalom volt. Pardonálható.

2019. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as

Simán megeshet az ilyen. Mondjuk a szüleik úgy összevesztek régen, hogy nem beszéltek egymással, így nehéz tudni róluk bármit is gyerekként. Ilyesmi simán előfordulhat.

2019. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!