Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat a hármas gondolata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat a hármas gondolata?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek évek óta. 22 éves vagyok, lány. Másnak is vannak ilyen fantáziái? Normális ez? Szeretem a páromat, és tudom, hogy sosem fogok egyszerre két pasival szexelni, de mégis gondolok rá.

2019. nov. 24. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, ebben semmi rossz nincs. Emberek vagyunk, vannak vágyaink. Engem is izgat a hármas, de én sem fogom megélni soha valszeg.

F

2019. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vágyad attól megmarad hiába próbálod megmagyarázni magadnak amig nem lesz hármas kalandod!
2019. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1: én is házasság alatt próbáltam ki feleségemmel a hármast extra pasi beszállóval, szóval bármi megtörténhet

2: ez az egyik legelterjedtebb szexuális fantázia, szinte nincs olyan felnőtt nő, aki ne fantáziált volna két pasiról az ágyban

2019. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy kipróbálod elöbb-utóbb .


Vagy ha már kifutsz az idöböl bánni fogod !

2019. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak fantazia kent gondolok a 2 ferfi 1 no felallasra, valszeg sosem kerul ra sor. Azert izgat, mert mellettem elegulhet ki a felesegemnek eme vagya, es lehet egy felejthetetlen ejszakaja, ahol ove a kenyeztetes, es 2 iranybol kapja a jot. A valo eletben viszont tonkre teheti az eletedet, akar mert a no vagyna a 3. felre a harmas utan is, vagy pedig en mint ferfi lehet hogy nem kivannam mar a felesegemet e ejszaka utan soha sem ugyan ugy mint elotte. Bar ezt nem tudom, sose volt reszem benne, csak fantazialok rola.
2021. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!