Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha érdekel-e a hármas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha érdekel-e a hármas szex gondolata?

Figyelt kérdés

Van mikor rám jön az hogy nagyon ki próbálnám a hármas szexet csak van barátnőm és nem szeretném meg csalni. De csak úgy csinálnám hogy nem fűz hozzá semmi érzelmi kötelék. Teljesen mind egy milyen fel állás.

De azt nem szeretném hogy valamilyen kötelék fűzzön hozzá.

De persze csak úgy próbálnám ki hogy nincs barátnőm. 18/F


2013. ápr. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Szakits a bnöddel és menj el két prostihoz.
2013. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel,hogy te benne lennél,és hogy ő is benne lenne e.Ha igen,akkor nyert ügyed van,"meg se kell várnod,míg szakítotok"
2013. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mondom nem esne jól hogy ő mással és én mássokkal mert rosszul érint.:( meg nem tudnám nézni hogy egy másik fiuval vagy akár egy lánnyal lenne :( bele halnék
2013. ápr. 29. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor rakd magadban helyre a dolgokat, mert ez elég skizofrénnek hangzik.

Olvastam statisztikát, ami szerint az emberek több, mint felének fantáziája a hármas szex. Szóval önmagában nem baj.

Fiatal vagy még, de előbb-utóbb érdemes felhozni témának a pároddal, hogy milyen szexuális vágyaitok vannak, csak úgy beszélgetni róla. Érdekes dolgok tudnak kiderülni, hasznos dolog.

2013. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csald meg nyugodtan ;)

Hisz kitől tudná meg?

Csodálatos a hármas szex nekem elhiheted hisz addig kell kipróbálni míg rajtad van a szex inger.

2013. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hat enis gondolkodtam mar rajta, de egy dolog tuti. lannyal nem csinalnam (enis lany vok) mer milyen mar az h nekem kelljen osztozni egy fiun! szal ja de sztem nincs semmi garancia arra h talalnal 2 ismeretlen fiut akik csakugy lefekudnenek, szal en leginkabb ugy tudnam elkepzelni a dolgot h 2 jo haverommal (olyasmire gondolnek h 'friends with benefits' kapcsolatot alopunk) egyutt v vmi..nemis tom
2014. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!