Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire gáz ez a póz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire gáz ez a póz?

Figyelt kérdés

Ezt a pózt fordított misszionáriusnak hívom: hanyatt fekszem, a csaj rámfekszik, beteszi magának a farkam, és rajtam fekve előre hátra csúszkál, amíg el nem élvezünk.

Eddig egy csaj sem csinálta meg nekem. :/ 33/F



2019. nov. 25. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Japán videókban szoktam ilyet látni amikor magukra borítanak 10 vödör síkosítót, a pali hátradől és a csaj előre hátra csúszkál rajta ahogy leírtad. Én még sose csináltam de tetszik az ötlet, csak éppen a pasim olyan "régimódi" xD nem akar semmi újat kipróbálni
2019. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez lovagló póz, csak előrehajolva.
2019. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is lovagló póz, nem is értem, mi olyan “nagy szám” ezen... :D én simán magamtól is előredőlök néha lovagló közben
2019. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy akkor nekem sikerül mindig kifogni a konzervatív nőket...
2019. nov. 25. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is sokat csináljuk így.

24L

2019. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most komolyan 33 évesen egy ilyen alap póz az ami az álmod? Hát mi a retkes xxxxért nem mondod ezt meg az állítólagos barátnődnek? Egy nő sincs aki egy ilyen egyáltalán nem nagyszám kérdésre nemet mondana
2019. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen átlagos póz. Semmi gaz nincs benne. Élvezetes.
2019. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Őő, sztem a kérdező nem a lovagló pózt írta le. A lovagóban a csaj tudtommal nem fekszik a pasin.

Ez valami, nem is tudom a nevét. Mint a nuru masszázs vagy mi a fene.

Aztán lehet én értelmezem rosszul és tényleg csak előre hajolós lovaglóról van szó... Csak ott a csaj nem fekszik a pasin.

2019. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valojaban lovaglas kozben ezt fel szokas venni.
dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!