Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit éreztek orgazmuskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek orgazmuskor csajok?

Figyelt kérdés
Tisztán a fizikai érzetekre lennék kiváncsi. Egy nagyon erős, intenzív valamit, vagy egy kellemes bizsergető érzést esetleg? Előjelek orgazmus előtt mik vannak?
2019. nov. 23. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Ti mit éreztek orgazmuskor hapsik?

Tisztán a fizikai érzetekre lennék kiváncsi. Egy nagyon erős, intenzív valamit, vagy egy kellemes bizsergető érzést esetleg? Előjelek orgazmus előtt mik vannak?

2019. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Ment a pacsi #1 -ke 😀
2019. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez olyan mintha egy vaknak magyaráznád el hogy milyen az a piros. Nem lehet ezt elmondani.
2019. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Roppant egyszerű kérdést tettem fel, melynek a lényege: erős vagy lágyabb az érzés. Nem azt kértem hogy részletesen fejezzétek ki, mert tudom hogy lehetetlen.

Páromnak szeretnék segíteni, hogy megértsük hogy tudnánk azon a problémáján segíteni, hogy egyáltalán orgazmusa van-e vagy sem.

Ha csak ilyen tuskó semmitmondó válaszok pattannak ki a fejetekből akkor kérlek tegyetek meg egy szívesseget... ;)

2019. nov. 23. 17:59
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Érdekel?! Neked legyen jó! :)
2019. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Nehéz megfogalmazni, de egy erős inger, amikor összehúzódnak a hüvely izmai, de annyira élvezed, hogy nem akarod, hogy vége legyen.

A végtelenségig ingerelnéd, ami ugye nem lehetséges, mert eléri a bizonyos csúcspontot, onnantól pedig ez az élvezeti görbe leesik.

2019. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. nov. 23. 18:07
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha tanultál anatómia akkor tudod h a két szerv nagyjából tok ugyanaz. Mindenki eredetileg nőnemű majd úgy alakulnak a férfiak férfiakka meg az anyaméhben. A két orgazmus tök ugyanaz csak a lefolyása más. A barátnőd csak nem ismeri a saját testét, de ezen nem neked kell segíteni.
2019. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Van amikor nagyon erős, és van amikor olyan gyenge hogy alig lehet érezni.
2019. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
De ezt nem ebből fogod tudni amit kérdeztél, hanem a hüvelyi összehúzódásokból. Az én barátom is mindig érzi ha ritmikusan összehúzódik a hüvelyem, onnan szokta tudni hogy elélveztem.
2019. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!