Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex? Mikor? Kivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? Mikor? Kivel?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, még szűz. Az vot az elvem, hogy az első olyannal történjen meg, akivel tényleg szeretjük egymást. De ezt az elvem kezdem feladni, mert lehet, hogy sosem lesz ilyen ember.. van egy ismerősöm egyetemről, közös óránk is van. Pár hétig kavartunk bulikban. Nagyon próbálkozott, de nem mentem bele a szexbe egyszer sem. Én többet érzek iránta, ő meg valószínű csak szexet akar és egy lennék a sokból. Mit tegyek?

2019. nov. 25. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkepp lelkiismeretes sracnak add oda, aki szamara ez ertek hogy megbizol benne es nem hasznal ki :) fontos az elso neked mert lelki trauma is erhet ha rosszul sul el. Ne egy ecsetfeju hulyegyerekkel bujj agyba ha lehet :D bar koztuk is van normalis de keves nagyon.
2019. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én így vesztettem el(adtam oda). Lófaszt sem ért. Ha újra tervezhetném az életem, megvárnám a szerelmet. 25 évesen lettem először szerelmes.
2019. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. Mármint én is azzal szeretném először csinálni, akibe szerelmes vagyok, kapcsolatban. Libidóm persze van, nem egyszer borultam ki, de akkor is meg most is tudom, hogy gondolhat bárki halvérűnek, id*ótának, leszbikusnak, akármit hozzám vághat szóban, nekem óvoda óta ez az elképzelésem, amihez bőszen tartom magam. Kinek mi. Én így élem az életemet. Aki nem, azzal sincs baj. Ha te úgy érzed, eleged volt, nem fogod megbánni, tedd meg.


Engem a szüzesség része igazából hidegen hagy, mert könyörgök, hivatalosan csak egy hártya. Ha máshogy nézem, a szex is csak szex, láb szét, pénisz be. Nincs benne bonyolult. Mégis úgy képzelem el, számomra olyan intim közelség, amit csak azzal szeretnék, aki izgat, akit szeretek, akinek örömet szeretnék okozni, vágyom a testiségre vele, az intimitásra.


Szóval... rajtad múlik. Ha nem bánod meg, nem akarsz tovább várni, tedd meg. De ha belül úgy érzed, már akkor is várni akarsz, ha 19 évig sikerült, ne tedd meg.


18/l

2019. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza a kérdésed kérdező, tele van ellentmondásokkal. Az igaz szerelmet várod mégis azon gondolkodsz hogy odaadnád magad egy p.ncivadásznak..


Amúgy nyugi, 19 évesen nagyon aranyos, hogy azon aggódsz, hogy nem lesz ilyen ember. Lesz. Hamar. És akkor nagyon meg fogod bánni.

2019. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!