Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Srácok! Az megtörténhet, hogy annyira farokhiányom van, hogy jelenleg mindjárt elsírom magam? Még szűz vagyok, de már olyan szinten kívánom magamba, hogy az leírhatatlan. Ilyen hiányt még sose éreztem. De sajnos most külföldön vagyok, szóval, ha akarnék, se tudnék senkivel találkozni. Masztizni ujjal sajnos nem tudok, úgyhogy így még rosszabb. Mit tegyek?

18/L



2019. nov. 26. 03:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerezz időgyorsító kapszulát, így gyorsabban eltelik az az idő, amíg külföldön vagy, és utána tiéd a világ!
2019. nov. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

> De sajnos most külföldön vagyok, szóval, ha akarnék, se tudnék senkivel találkozni.

Én is külföldön vagyok, és itt is "találkoznak" az emberek.

2019. nov. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

"Masztizni ujjal sajnos nem tudok"

Akkor masztizz zuhannyal!

Persze csak ha valóban lány vagy - pasiknak inkább a recskát javallanám!

2019. nov. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Várlak haza!😉
2019. nov. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Abban az országban külföldön csak te vagy egyedüli ember, vagy miért nem tudsz senkivel sem találkozni? Az ujjaddal miért nem tudsz masztizni? Még egy kérdés: Hogy van az, hogy késő este vagy hajnalban az ilyen kérdéseket általában 18L-ok írják ki?
2019. nov. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nos még nem beszélem eléggé a nyelvet ahhoz, hogy bárkivel is tudjak találkozni. Ujjal azért nem tudok, mert kicsi kezem van, rövid ujjak, nem túl kielégítő. És nem tudom, hogy ez miért van így, nekem eskü ez a késői alkalom kivétel volt:D
2019. nov. 26. 06:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet csajszi hogy amit nem próbáltál az még nem is hiányozhatsz..

Vágyni vágyhatsz rá hogy meg tapasztald

2019. nov. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem beszéled annyira a nyelvet? Ilyen esetben nem gond, gondolom egy egyszerű mondatot csak össze tudsz hozni, meg elég, ha szépen mosolyogsz arra, aki tetszik, a többit ő intézi, csak vigyázz nehogy egy pszichot fpgj ki! Egyébként ha szavakat tudsz, és azokat nagyjából helyes sorrendben egymás mögé rakod, akkor általában megértik, hogy mit akarsz mondani. Sokan így nyomják külföldön, ha pl. kimennek dolgozni kb. semmi nyelvtudással, aztán ott van aki belejön.
2019. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne aggódj a külföld miatt. Ott is megdugnak örömmel.
2019. nov. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Uborka?
2019. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!