Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitott házasság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasság?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla, működhet?

2019. nov. 26. 07:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha ezt megtudjátok otthon beszèlni akkor tulajdonképpen mièrt ne.
2019. nov. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
A fél város meg fogja dugni a feleséged.
2019. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem fekszunk le bárkivel.Azert van bennünk tartás.
2019. nov. 26. 07:47
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Egy házasságon kívüli személy már bárkinek minősül.Itt tartás sehol nincs.Az akkor lenne, ha nem a nemi szervetek után mennétek.
2019. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez a te véleményed.legyel monogám.
2019. nov. 26. 08:12
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

A házasság , de úgy a párkapcsolatok alapja a monogámia.

Aki erre nem képes, annak nem való egyik sem.

Magyarázhatod hogy mennyire jó, de valójában amíg szeretsz valakit, máshoz hozzá sem tudsz érni. Ha nem szereted, minek vagy vele?

2019. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi, én az vagyok.A véleményt meg te kérted.Az nem az én problémám, hogy nem azt írtam, amit olvasni szerettél volna ösztönlényként.
2019. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves ostoba utolsó,ez a kérdés olyanoknak szól akik érintettek.

Ha értelmezési problémákkal küzdesz az már a te alul iskolázottságod.

2019. nov. 26. 08:38
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

El kene felejteni az erkölcsrendőrködést es szepen elfogadni hogy valaki ilyen, valaki meg olyan, amig ezzel nem bant masokat.


Egy nyitott hazassag teljesen jol működhet ket felnőtt modon kommunikalni kepes, fejlett önismerettel rendelkező ember közt ha mindkettejüknek erre van igenye. De ehhez nagyon magas szintű kommunikáció es bizalom szükseges mert 5 perc mulva veszekedes lesz ha nem. Plusz ha az egyik fel erőlteti, az se jó.

2019. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nincs kiírva, hogy csak az érintettek válaszoljanak, szóval nincs értelmezési problémám.


Általánosan írtad:"Mi a véleményetek róla, működhet?"

Na akkor, kinek is van itt értelmezési problémája, ill. ki nem tud kérdést feltenni érthetően kedves ostoba kérdező?

2019. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!