Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A japán lányok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A japán lányok mennyire tartják vonzónak a fehér fiúkat? Esetleg saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 26. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én amikor kinn voltam az USA-ban egy ilyen egyetemi programmal, akkor megdugtam egy japán kiscsajt (az is valami csereprogrammal volt ott), ő eléggé rajongott a fehér pasikért :P
2019. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
ja, le lehet őket levarrni, ha kelet ázsiában laksz. Mondjuk a lányok többsége nagyon frigid és konzervatív észak kínában, koreában, és japánban. Délebbre kb erőfeszítés nélkül dughatóak a helyi lányok. Én az indonézeket szerettem a legjobban, igaz ott az iszlám picit bekavar.
2019. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, haverom volt nyaralni a Fülöp szigeteken, azt mondta, ott azt a legnehezebb megoldani, hogy ne dugj meg senkit, amíg ott vagy :D
2019. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A japán magának való népség, nem szoktak odáig lenni senkiért, aki nem közülük való.
2019. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Közepesen... a többségük teljesen konzervatív. Viszont aki nyitott szexuálisan - nos nekik a fehér férfi kuriózum és ki akarják próbálni.

Barátom tapasztalata: 3 évig volt japánban, a végén már nem számolta a partnerei számát, de bőven 100 felé becsüli.

2019. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk a lányok többsége nagyon frigid és konzervatív észak kínában, koreában, és japánban. Délebbre kb erőfeszítés nélkül dughatóak a helyi lányok."


Kicsit OFF, de ez a szexualitáson túl az élet csomó egyéb területén is igaz. Kínában például a pekingiek borzasztóan konzervatívok, egy egészen más világot alkotnak, míg mondjuk a sanghajiak már egészen szabados életet élnek ahhoz képest, hogy maga az ország ugye névleg kommunista, és egypártrendszer van. Vietnamban sem kell nagyon magyarázni a dolgot, ahol az újraegyesítés előtt ugye Észak nyíltan kommunista, Dél pedig nyugatbarát volt. Koreában pedig még az egyesítés is nagyon távolinak tűnik a jelenlegi helyzetben...

2019. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Roman00SA ***** válasza:
90%
Vietnamival mar dugtam
2020. jan. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagy különbéget kell tenni azon ázsiaiak között, akik itt élnek és azok között, akik hazájukban. Hiszem, akik itt érzik jól magukat, mindenképp kedvelik az itteni életet, embereket, nyitottabbak velünk kapcsolatban. Egész más a helyzet, ha te vagy odakint a Gaijin (idegen, külföldi).

Steven Seagal mondta: „Ha valaki hat hetet töltött Japánban, mindent ért. Ha hat hónapot, akkor már kezd kételkedni. Ha pedig hat évet, akkor már semmiben sem biztos.”

2020. jan. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!