Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fekete fehér a társkeresés, azaz pl egy csóró kövér férfinak összejöhet vékony csinos nő vagy ilyen nem lehet és mindenki a saját portálján keresgéljen?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De kérdem én, egy magára igénytelen nincstelen miért akar magára igényes nőt magának?

Egy hajléktalan miért akarna egy modell barátnőt? Álmodozni lehet, de azért álljunk a realitások talaján. És akkor nem fog érni csalódás és nem kell majd a másikra mutogatni.

2019. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"portálján"

XDDDDDDDD

2019. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresés nem azon múlik, hogy te hogy ítéled magad, hanem hogy másoknak mi a preferenciája.

Ha én pont a vékonyakat és az átlagosakat szeretem, akkor számomra kis hájjal is "kövér" leszel. Másnak meg lehet, pont az ideálja lennél. A legtöbb nőnek azért az átlagos alkat tetszik, vagy ha már nem is átlagos, akkor a macis (áakin azért látszik, hogy sportol, de azért lemegy a pöri galuskával). Ha többnek akarsz tetszeni, mindenképp átlagos felé kéne tendálnod.

2019. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, csak véletlen elküldtem. A csóróság viszont gáz. A nők stabilitást akarnak, együtt felépíteni egy egzisztenciát, gyerekeket nevelni. Ehhez viszont pénz kell. El akarod vele tartatni magad? Hogyan képzeled a gyereknevelést? Dolgozzon érted és a gyerekekért is?
2019. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Körvér férfiként nagyon nagy mázli kell ahhoz, hogy egy vékony csinos nő meglásson benned valamit.

De ha össze is jön, egy ilyen nőt meg is kell tartani, márpedig ha folyamatosan nálad jobb külsejű palik próbálkoznak nála, úgy nehéz lesz.

2019. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tegyél annak érdekében,hogy ne legyél igénytelen és csóró...:D
2019. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Egy vékony nő a mai világban felbecsülhetetlen kincs. Egy ilyen nő bárkit megkaphat, és ha van esze, nem váltja aprópénzre az adottságait.
2019. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!