Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik tényezővel a legesélyte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tényezővel a legesélytelenebb egy férfi a nőknél?

Figyelt kérdés

- ápolatlan és csúnya külső

- kevés fizetés

- zárkózottság és csendesség

- jogosítvány és kocsi hiánya

- testi vagy lelki fogyatékosság

- szülőkkel való együttélés idősebb korban



2019. nov. 26. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Impotencia
2019. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Testi vagy lelki fogyatekossag a leg eselytelenebb utana az apolatlan es csunya kulsot tennem be, de azt se a csunya miatt hanem az apolatlansag vegett.


22/f

2019. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Whitewolf19 ***** válasza:
0%
Egyediség és egyéniség, műveltség... - manapság már ezek is.. ha nagyon elütsz a mai társadalmilag félresiklott "normáktól" .. inkább csak furán vagy félelemmel néznek rád.
2019. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Van az a fickó, akinek se keze, se lába. És felesége van. Tehát esély az van.
2019. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Nemtom egyes miért lett leapontozva. Van olyan nő aki hozzámenne egy impotenshez?
2019. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem:ápolatlanság,szülőkkel együtt élés,és sajnos a fogyatékosság,mert rettentő érzékeny, és érzelmileg labilis vagyok. Úgyhogy nálam egy ilyen ember sajnos szóba sem jöhet. De ez nagyon felületes, igazából nem ezeken múlik amiket felsoroltál.

A szerelemnek meg úgyse lehet parancsolni:)

2019. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
A testi meg a lelki fogyatékosságot tenném az első helyre,bár ez alól azok az esetek kivételek, amikor már valaki együtt van valakivel évek óta, netán házasok is, és egy baleset következtében bármiféle fizikális vagy mentális zavar lép fel. A második az ápolatlanság,a zárkózottságot ki tudja nőni az ember, vagy ha nem,akkor a párjának csak megnyílik egyszer, nem?Vagy például ha ilyen a személyiség típusa, akkor hozzá hasonló partnert keres majd magának, bár ki tudja. A jogosítvány meg a kocsi megléte számomra lényegtelen, mivel nekem van jogosítványom, el tudom vezetni magam, szeretek is vezetni. Nem kell nekem, hogy vigyék a hátsómat. A kevés fizetés meg maximum akkor lehet gond egy kapcsolatban, ha gyereket terveznek, de tegyük fel, hogy ismerkedési fázisban van a két delikvensünk.Akkor viszont lényegtelen, mert a mai világban már kettőn áll a vásár. Ezt szerintem olyan szempontból kell értelmezni, hogy a nő és a férfi együtt visz egy háztartást, nem a férfira hárul az összes anyagi dolog. A szülőkkel való együttélésnek sok oka lehet. A függetlenedéstől való félelem, hogy majd tuti valamit elront, ha önnállósul. Vagy például még tanul, és nem akar több száz ezerért pl Pesten albérletet bérelni, koliba meg nem mindneki jut be. Szóval ez is kiesik. És végül a szülőkkel lakás marad a legjobb megoldás. No meg hát ott van az, ha az ember lusta. De szerintem nem szabad egy oldalról nézni semmit sem. :)
2019. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüleimmel élek, szarul keresek, gerincműtét miatt bizonyos tevékenységek én korlátozva vagyok, nincs kocsim, se jogsim, fodrászt is kéthavonta egyszer látok, meglehetősen introvertált személyiség vagyok, mégis van barátnőm évek óta.
2019. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Ápolatkan, és csúnya külső.

Testi, vagy lelki fogyatékosság.

Zárkózottság.

És a szülökkel való együttélés.

22L


Jogsi, kocsi, pénz nem lényeges számomra, mert nekem ezek megvannak.

2019. nov. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Testi vagy lelki fogyatékosság

Ápolatlan csunya külső

Zarkozottsag

Szulokkel valo egyutteles

A tobbi nem lényeges nekem.

2019. nov. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!