Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor a legesélytelenebb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor a legesélytelenebb a nőknél egy férfi, ha a szüleivel lakik és nincs jogsija?

Figyelt kérdés

2019. máj. 18. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valahol számít, valahol nem. Ha a szüleitől független, van állása, inteligens akkor nem ez számít.
2019. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Az adott nőtől is függ!

De! Vannak bérelhető lakások és azért a tömegközlekedésbe sem halt még bele senki!

2019. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb nő azonos anyagi elvárásokkal rendelkezik, de javítsatok ki, ha tévedek.
2019. máj. 18. 21:49
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem biztos nem lenne a célcsoportom.
2019. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akiknek ez számít de nem néznek utána amiérteknek, azoktól mit lehet elvárni?
2019. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem tévedsz.

Tudod, egy valamit magára adó ember dolgozik felnőtt fejjel. Mert valamiből meg kell élni.


Párom 35 éves koráig a szüleinél lakott. Nincs jogsija. 21 éves kora óra dolgozik, és önellátó.

Föz, mos, takarít, mindent megcsinál.

10 éve vagyok vele, ott laktam én is az anyjáéknál.

Most 1 éve költöztünk albérletbe, de csakis a munka miatt.

Havi 70 ezer volt munkába járni, kettőnknek. Igy átlag havi 80-90 ezer megy el az albira. Nem azért költöztünk mert ciki volt ott lakni, hanem így jobb.


Amelyik nő azt nézi egy férfiban, hogy van e lakása és kocsija, azt soha nem fogja egy férfi sem boldoggá tenni. Mert a pénzbe szerelmes. Nem a férfiba.

2019. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az okokat is meg kellene nézni! Én halákig a szüleimmel laktam, mert a betegségük miatt gondoskodnom kellett róluk! És közben volt barátnőm! Kedves, aranyos, türelmes, megértő!
2019. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Az nem izgat ha nincs jogsija mert nekem van :)

De az elég ciki ha mondjuk 30+ évessen is a szüleivel él. Nem hinném h ha felmennék a pasihoz akk azonnal talizni akarnék a szüleivel.


L

2019. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Édesanyukámmal lakok és van jogsim, de nincs autóm. Viszont bármikor eltudom vinni akárhova anyukám 2018as Ford Rangerét.


Az autó még soha sem jött fel téma képpen, így az nem tudom mért számítana.


A szülővel lakás viszont tényleg problematikus de kortól számít. Én 21 éves egyetemista vagyok nekem nem ciki, de egy 28 éves dolgozónál már az.

2019. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek való a vezetés.

Sok embernek van jogsija mégsem vezetnek sosem,mert vagy nincs autójuk,vagy nem szeretik.


Ha valaki városban lakik,szerintem teljesen felesleges autót is tartani,csak viszi a pénzt.

Pláne két autót tartani,mert gondolom,akit ez zavar,annak van jogsija,nem csak mástól elvárja.

Ha egy családban legalább 1 ember tud vezetni,akkor az is elég.


Persze olyanokkal nem lesz jó ismerkedni,akik szeretnek utazni,vagy a sarki boltba is autóval szeretnek menni,vagy inkább dugóban ülnek az autóban egy nagyvárosban,holott a tömegközlekedéssel hamarabb célt érnének.


Ha nem olyan a munkád,amihez feltétlen kell autót vezetni,akkor ez nem befolyásoló tényező.

Ettől még lehet valaki "jó party".

2019. máj. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!