Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik még nem nyeltétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik még nem nyeltétek le vagy nem kóstoltátok a spermát! Kipróbálnátok, kíváncsiak vagytok milyen?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 12:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Igen, szeretek a hasonló hülye kérdések alá fosni. Mert csak. Ettől még tudok szöveget értelmezni.
2019. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%

AZért ilyenek a válaszok mert az ilyen kérdésnek semmi értelme, hoki bajnok.

Érted ???

2019. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Anyukádtól tanultad ezt a kifejezést verébke? Ő hívott így mindig, mikor televertem a száját! :P Amúgy magyarázza már el nekem vmelyik zseni, hogy a rákba veritek ti kérdésekre a farkatok? Ezt kajakra nem vágom... Mellesleg rengeteg olyan kérdés van itt, amivel én nem tudok azonosulni, de vagyok olyan intelligens, hogy tovább görgetek rajta, így emelkedek felül rajtatok butuskák! :)
2019. nov. 28. 14:12
 14/21 anonim ***** válasza:
44%

Mond már meg kérdező, ha igen vagy nem a válasz, mire méssz vele?

De ha van csaj aki szeretné, az nem fogja veled megosztani.

2019. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Neked mitől lett jobb, hogy csak foglalod itt a helyet a hülye kérdéseddel értelmes válasz helyett?
2019. nov. 28. 15:00
 16/21 A kérdező kommentje:
Ez egy ugyanolyan kíváncsiságból fakadó kérdés, mint a legtöbb itt az oldalon. Nem kell ebbe többet belelátni! Sajnos hülyék vagytok hozzá, hogy megértsétek, az eszetekhez mérem a dolgot. Normális válasz úgy sem fog érkezni szóval nyeljetek mind gec*t, azt szép napot! :) Puszi
2019. nov. 28. 15:09
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
Én nem nyelek, de neked szívesen öntök egy vödörrel is a szádba. Szívesen. Puszi😘😍❤️
2019. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Igazad van, ne foglald itt a helyet a hülye kérdéseddel.
2019. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés nem nekem szól,mert én szinte mindig lenyelem,de a kérdezőnek igaza van,ha nem tudtok normálisan válaszolni,minek írtok.
2019. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
szívesen megkóstolnám
2019. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!