Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popsiszex? Ki szereti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsiszex? Ki szereti?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Ha a pasi jártas bennr, és nem sieti el a behatolás előtti izgatást akkor én nagyon szeretem.

l

2019. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Melegek
2019. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem nőként, de ehhez hozzátartozik a teljes bizalom a párommal, és az, hogy nagyon odafigyel közben rám. Hosszú előjáték után hatol be oda eleve.
2019. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Én nem! Még filmen sem nézem! F.
2019. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te
2019. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én, adni és kapni hetero kapcsolatban. F
2019. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretem ha van egy jó partner hozzá, figyelmes, megvan a kellő izgatás előtte

23L

2019. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Privátra nem szeretek válaszolni, így ide írom.

Az volt a kérdés: mi a jó benne?


Nos, nekem egyszerűen jó érzés. Persze el tudom képzelni, és el tudom fogadni, hogy van, akinek fáj/kellemetlen, és így nem is szereti.

Az biztos, hogy nagyon jó partner kell hozzá, de ezt már az első válaszomban is kifejtettem. Nekem van valamiféle szub-hajlamom, és amikor hátulról kapom, akkor egyértelműen érezhető a dominancia a párom részéről. Mégsem élem meg bántalmazásként vagy fájdalomként: épp ellenkezőleg. Imádom a sok gyengédséget, azt, hogy a párom törődik velem, és úgy csinálja, hogy nekem is a lehető legjobb legyen. Tisztában vagyok benne, hogy fenékben egy rossz mozdulat, és a fájdalomtól sikítanék fel, de ilyen nem szokott történni, mert figyel rám a párom. Ha kicsit is elkezd kellemetlen lenni, fájni, akkor lassít. Ha pedig még úgy is rossz lenne, akkor kihúzná.

2019. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az számít a partnered szereti-e.

Anális szex alapszabályai: higiénia, síkosítás, fokozatosság.

2019. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En kapni szeretem. F
2019. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!