Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Miért gond, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért gond, ha a pasitok jobban szereti a popsitokat dugni mint a puncitokat?

Figyelt kérdés

Teljesen komolyan kérdezem, hogy ezt miért érzi problémának egy nőnek?

Attól mert a férfi jobban szereti az anált még nem kell gyakrabban csinálni popsiba.



2019. nov. 23. 14:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted egy nőnek a kettő ugyanolyan érzés?


Ha te a punciba teszed, attól neked még jó érzés, nem? De az anál 1000ből 999 nőnek vagy csak elviselhető,vagy egyenesen kellemetlen.

2019. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Gondolkozz már.

Ott nincsenek olyan érző idegek, mint a punciban.

Nem is tágul úgy.

És nem is nedvesedik úgy.

Ezek után nem egyértelmű, hogy miért nem szeretjük?

2019. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Az, hogy kinek melyik milyen érzés még nem változtatja meg, hogy én mit szeretek jobban.

Nyilván nem állat módjára csinálja az ember, bemelegít, tágít.. :) éppen ezek a dolgok a legizgalmasabbak benne. De te ezt biztosan nem érted. Én meg azt nem érzem milyen ha a puncit dugják, mert nekem nincs, így én sem tudom összehaosnlítani, de most ez nem is lényeges, mert nem ez volt a kérdés.

2019. nov. 23. 14:36
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
A nők számára sokkal élvezetesebb és intenzívebb érzés az, hogyha a puncijukkal foglalkozol és közel sem igényel annyi előkészületet, mint az anális szex. Valamint a legtöbb nő egyáltalán nem is szereti így ilyen értelemben elég nagy gond is lehet.
2019. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
10-ből 1 élvezi.
2019. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azért, mert nem akarom, hogy a fenekemet dugja.
2019. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Eleve nem engedem fenekbe, ugyhogy ez a kapcsolat nem lenne egy hosszú életű.

A fenek nem tágul annyira mint a punci, nem nedvesedik be, sok előkészületet igényel, nem is egészséges hogyha mindennap van anal nert nem

2019. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
7#vagyok nem is egészséges mert nem fog annyira vissza tagulni.
2019. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező! Te élvezed ha dugják a seggedet?
2019. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Én szeretem az anált , de a minden napostól rosszul lennék . Nem is bírnám , ahogy a testem sem . A másik pedig az , hogy sokkal intenzívebb , kellemesebb a punci . Szeretem ha fáj bizonyos fokig, izgató tud lenni , de 22 évesen nem kívánok székletürítési problémával küzdeni . Van rá torna de az ilyen iramban nem segítene . Plusz nem is egészséges azt a lyukat használni folyamatosan erre a célra . Hosszú az előkészület is meg maradjon az csak ilyen heti 1-2 alkalomra meg . Ettől függetlenül nálam csak egy hajszál választja el azt, hogy punciba vagy popsiba szeretem jobban ugyanis popsis dugásnál is el tudok élvezni .
2019. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!