Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen technikával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen technikával szokták huzogatni a péniszt? Van erre egyáltalán technika?

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ra technika. Csak fogod es huzogatod:)
2019. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nincs rá technika. Megfogod húzogatod, megnyálazod a végét hogy könnyebben menjen és figyelsz a partneredre hogy csináld, kb. ennyi a "tudománya".
2019. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Ki mondottan Techinika nincs rá . De nem úgy kell mint ahogy az első írja csodálom h nem konyult még le egy csávó se a kezei közt.



Finoman kel játszani kel vele újjal körözni a makkon "fejő" mozdulattal húzogatni néha be be kapni hogy nyálas legyen úgy kőrözni vele újjal kicsit tenyérrel masszírozni a makkot.

Illetve sok pasi szereti ha fityma fékét simogatjuk. Ha Elég kemény lehet puszilni végig nyalni szopogatni szívni cuppanni azon a péníszen de úgy hogy -közbe finoman jár a kezünk rajta . Lehet csinálni azt is h kezelésbe vesszük a hereket megnyaljuk óvatosan beszívjuk masszírozunk ha kellemetlen akkor partnerünk jelez . Én van hogy lentebb megyek a gáthoz ánuszhoz elsőnek simogatom ,nyalogatom a gát és a popsi lyuk között közben "fent" kézzel csinálom. Mikor úgy érzem el lazult egy újjam becsúsztatom és azzal a lendülettel be is kapom a péniszét újra el kezdem szopni kapni szívni a makkját és a péniszét. Finoman ujjazom simogatom a gátnál heréket óvatosan masszírozom. Illetve próbálom minnel mélyebbre venni a szamba persze ez méret függő.. És mikor úgy érzem még szokta a helyzetet még lazább már nem görcsöl feszeng akkor "hívogató " mozdulattal izgatom a prosztatáját közben számban van a pénisze és kalmipál a nyelvem . A légzésből és az izom rángásból lehet tudni mikor közelit az orgazmushoz a pasi . Szépen vegig csinalom . Ha jó az ize le nyelem ha nem rá folyatom a farkára és szopok rá még kettőt 3at. Végül a kicsit még masszírozom a combjait . Hagyom pihenni én kezet mosok fertőtlenítek és hozzá bujok simogatom . Igazából ilyenkor a világukról nem tudnak a pasik . Úgy el repülnek mint a sicc és bele süllyednek az ágyba percekig mozogni se tudnak . Csak zihálnak és ágyban valahol máshol vannak. Jó éjt látni és nézni mikor térnek vissza a földre 😊😊😊

N

2019. nov. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Agyban *
2019. nov. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet h van rá vmi technika, de én azt nem hasznalom.
2019. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Persze. Az a farok huzogatashoz tartozik, h bekapod. Te most a szopast irtad le. Nem ertem miert engem szolsz le, ha te vagy a retardalt. Idiota.
2019. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3. Habár nem sima kézimunka. De erősen támogatott technika.
2019. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
En ezt ertem, de ha hulye ne okoskodjon mar
2019. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
8. Nem a te válaszodra reagáltam, de igen, a stílus kifogásolható, hiába ért valaki a fa.szhoz ha pökhendi.
2019. nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#3as vagyok csak egy választ írtam. Nem tudom kivel veszekszel
2019. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!