Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik szerint nem szégyen egy olyan fiú aki 22 évesen sem volt még lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm ezért nem szexeltem. Mostanában próbálok ismerkedni lányokkal, de kicsit félve közeledek feléjük, és ez szerintem elbizonytalanítja őket.

Hogyan lehetne egy barátnőm?


Meg az is a gond, hogy eddig valamiért a nálam előnyösebb kinezetű lányoknak jöttem be, ami megint csak elbizonytalanít, hogy miért pont én kellenék egy ilyen lánynak.


Mostmár nagyon szeretnék barátnőt, vagy legalább csak szexelni egy kedves lánnyal. Hol találhatnék?


2019. nov. 29. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szégyen. Írhatsz privátot, ha szeretnél beszélgetni.
2019. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szégyen. De nekem ne írj.
2019. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp nem dicsőség
2019. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

A párom 23 volt, amikor elvettem neki.

Elcseszte a fiatalabb éveit, ennyit, ezt mindig mondta is. :D De tudott változtatni, és nem lett belőle incel.

2019. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen vesztettem el, de egyáltalán nem érzem, hogy bármit lekéstem volna. Nem voltam későn érő, régóta foglalkoztatott a nemiség.

De szerintem jobb így, mint mikor valaki 14 évesen elkezdi élni és felelőtlenségeket csinál, amiket később megbán.

2019. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

25 évesen még szűz voltam, akkor kitaláltam, hogy beadom mindenkinek hogy szülinapomon khurváztam... be is vette mindenki, aztán balszerencsémre egy legénybúcsún én kaptam a nemes feladatot, hogy intézzek khurvákat, mert nekem van tapasztalatom...

meg is oldottam, de én nem nyúltam hozzájuk... viszont ez a kaland adott annyi önbizalmat, hogy 27 évesen végre elkezdtem csajozni... ma már meg se tudom mondani mi okozott bennem régen annyi gátlást... nincs benne semmi a csajok pont ugyan úgy akarnak dugni, ahogy mi is akarunk.

2019. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

+nincs rádírva, hogy szűz vagy... nem kell bárki orrára kötnöd...

ha parázol emiatt ne mondd meg a csajnak és kész...

max ha el akarod mondani, mondd el első szex után pl... vagy 17év házasság után :D

de saját tapasztalatom... néha azvis bejön ha elmondod... sok csaj ilyenkor szánalom szexel veled... legalább 6csajjal vesztettem el a szüzességemet :D 4 év alatt némelyikkel többször is.

2019. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!