Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha összejöttök egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha összejöttök egy lánnyal, és eljuttok oda, hogy lefeküdjetek egymással, titeket mennyire ábrándít ki, ha a lánynak “ronda” a teste? Egyszerre minden szerelem megszűnik?

Figyelt kérdés

Már elég rég leesett, hogy nem vagyok egy világszépe.. az arcom átlagos, azzal még lehet kezdeni valamit..de nagyon magas vagyok és elképesztően aprók a melleim (szinte nincsenek is) + van egy apró mellkas deformitásom (tyúkmellként szokták emlegetni, annyit tesz, hogy a szegycsontom kitüremkedik) Még egy rendes kapcsolatom sem volt, mivel mindig attól félek, ha eljutunk arra a pontra..nem lennék képes levetkőzni előtte..elég lehangolt vagyok emiatt..

19/L



2019. márc. 31. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem! Nálam ez nem így működik! f.
2019. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ronda lánnyal nem jutok el odáig :) ha mégis, akkor valójában nem vagy az és csak önértékelési problémáid vannak (talán testképzavar) :) 23/F
2019. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Klisé, de ha szeretem, akkor tök mindegy. Olyan, mint a farokméret, ha mondjuk imádsz egy pasit, minden tökéletes benne, de oda juttok és latod, hogy szűk 13 centivel áldotta meg a sors, akkor rögtön dobod? Nem hiszem, hiszen a személye többi része bőven kompenzálja ezt, ha tényleg fontos a számodra. Na most a pasik is ugyanúgy működnek, mint a lányok. Én jártam már ducibb, és az átlagnál sokkal-sokkal vékonyabb lánnyal egyaránt, és tudod mit, külsőre egyik sem tetszett. Aztán megismertem őket, és ahogy egyre jobban megfogott a személyiségük, annál szebnnek láttam a külsejüket is, mígnem ők lettek a szememben a legszebb lányok valaha, hibákkal együtt. Magyarán ha valakivel eljutsz odáig - és persze az illető nem csak dugnj akar -, akkor egyáltalán nem fogja zavarni, hogy milyen a melled, csak a Tiéd legyen.
2019. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nekem tetszenél! Én pont szeretem a kis melleket. Ismerjük meg egymást. Privi? Küldj képet magadról.
2019. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 beteg állat...


Kérdező! Azt ugye tudod, hogy senki sem tökéletes?

2019. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha tényleg szerelmes beléd, akkor nincs olya, hogy minden szerelem egyszerre elszáll :) szeretni fog minden hibáddal együtt :) Ha emiatt elhagy, akkor nem is szeretett sosem
2019. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján tippre semmi komoly gond nincs a külsőddel, tényleg csak önértékelési gondod van. Na ez majd lesz alacsonyabb fiúknak is, ha ilyennel jössz össze...
2019. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Csak úgy az elképzelés miatt milyen magas vagy és mekkora a mellbőséged?


Én imádom az ilyen tipusú csajokat. Pici cici a tuti.

Szex szempontjából vonzó.


A szerelem az teljesen más tészta, és ott se téma a testalkat, ott a személyiség a fontos!

2019. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem igazan erdekel a mellmeret, ismerek egy ket lanyt, szep hosszu combok formas fenek, atlagos arc es már kapható vagyok :D
2019. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eljutottatok az ágyig a legtöbb férfi nagyívben tesz arra hogy milyen a melled vagy hogy nincs is.

Az én párom is pushup melltartókban járt amikor megismerkedtünk. Az első szexnél derült ki hogy nagyobb mellizmom van mint neki melle. Ha azt mondom A-s kosár akkor nagyon eltúloztam a dolgot. Őrült jó vele a szex, jó a humora, intelligens. Más meg nem érdekel. 3 éve együtt vagyunk.

2019. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!