Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok van összefüggés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van összefüggés az élvezet minősége és a kilövellt sperma mennyisége között? Utólag izgatóbb számotokra ha sok jött?

Figyelt kérdés

2019. nov. 30. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Azzal függ össze mikor szexeltem utoljára. Próbáld ki a párosnak szex után 1 orál utana 1hét szigorú szex és ö kielégítés nélkül. Nekem nem izgató a mennyiseg, 3x elsül az szuper, de a mennyiseg szamomra semmit sem befolyásol.
2019. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mennyiségnek inkább ahhoz van köze, hogy az illető mikor szexelt utoljára. Az élvezet fokát a spriccelés intenzitása mutatja. Minél jobban élvezi a pasi az együttlétet, a végén annál erősebbeket és messzebbre lő általában.
2019. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában akkor jön sok sperma, ha nagyon sokáig húzom, vagy ha már napok óta nem élveztem el. Ebből adódóan az orgazmus is mindig nagyon jó, minőségi, ha jól van befejezve. De úgy is volt már remegős orgazmusom, hogy csak pár csepp sperma jött ki. Szóval attól függ, mennyire vagyok felizgulva és mire gondolok.
2019. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisördög1 ***** válasza:
Nálam van. Ha nagyobbat élvezek több jön és nagyobb a spricc is
2019. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Roman00SA ***** válasza:
Van minnel tobabb huzod annal tobb jon es elvezetessebb is
2020. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!