Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk titeket zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket zavarna ha mindig óvatoskodnotok kellene szex közben?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindig csak nagyon óvatosan, finoman engedi a szexet, ha egy picit rágyorsítok vagy erősebben "tolom" már rám is szól, hogy óvatosabban. Tehát mindig finomkodnom kell, pedig ha nagyon bevagyok indulva, elég nehéz visszafognom magam,

2019. nov. 28. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha rossz, fáj neki, akkor leszel szíves lassan csinálni.


Síkosítót használtok? Az lehet probléma.

2019. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Egyáltalán nem illetek össze, úgyhogy ezt a maszatolást jobb lenne korábban rövidre zárni, mint később (pl. 2 gyerek és házasság után).
2019. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Sok oka lehet ennek, vagy tényleg nem illetek össze, vagy pedig kellemetlen, fáj neki.


Velem is volt ilyen a volt barátommal, hogy FÁJT egy időben, mikor erősebben csinálta. Nem tehettem róla, bizonyos pózokban is fájt, hiába szerette volna úgy csinálni, nekem kellemetlen volt.

2019. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Fáj neki. Persze, hogy óvatosnak kell lenned. Ő nem egy guminő.
2019. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem.is volt ilyen barátnöm.és ennek tetejében havi egy szex-el beérte vége is lett megmondtam.ez nekem kevés! Lehet próbálkozni de elöbb utóbb meg fogod unni....
2019. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg, nem gerjed be kellőképpen közben. Nem elég, nedves, tág és felizgult, vagy túl nagy vagy neki! Én mikor a csajom kellő izgalmi állapotban, van akárhogy tolhatom neki, akármilyen pózban, inkább még azt kéri erősebben. A lényeg, hogy nem vagytok kompatibilisek, ez szinte biztos.
2019. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Én is azt mondom, hogy vagy nem vagytok méretileg összeillők, vagy a lány nem izgul fel eléggé.

36n

2019. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Hagyjátok már ezt a dumát, hogy "túl nagy vagy neki"! A hüvrly sokszorosára képes kitágulni. Alkalomadtán még egy gyerek is kifér ott.
2019. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak kicsit vagyok nagyobb darab nála, viszont a munkám miatt brutal erős vagyok, van amikor hozzáérek és fáj neki, pedig szerintem alig értem hozzá.
2019. nov. 28. 15:53
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

#8


Kifér a gyerek, óriási fájdalom árán :)


Ja, és persze ott van a órákig tartó vajúdás.

2019. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!