Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha maszturbáltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha maszturbáltok, ki-/lemossátok a spermát a péniszetekről?

Figyelt kérdés

Én minden öbkielégítés után elmegyek a wc-re, vagy elmegyek fürödni, hogy, akár vízelettel “kitisztítsam” a húgycsövemet. Ez hülyeség? Tudtommal sokan úgy csinálják, hogy egy zsebkendőbe élveznek bele, letörlik a makkjukat, visszateszik az alsóba és minden megy tovább. Ez higiénikus? nem marad még utána is egy kevés sperma a péniszben?


értelmes válaszokat előre köszönöm!



2019. nov. 30. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kell pisilnem utána akkor pisilek. Ha nem, akkor csak jól megtörlöm és elteszem. Előfordul utána h pár csepp még jön amikor mar lelankadt de ezért nem fürdök külön...
2019. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zahany alatt verem ki, ezért minden általad említett dolog természetes!
2019. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is minden önkielégítés után elmegyek wc-re, és én is mindig vizelek. Az pedig, hogy lemosom-e a péniszem attól függ, hogy mennyire lesz olyan. Ha kevés ideig csinálom és ezért teljesen "száraz" marad, akkor nem szoktam egyedül lemosni.
2019. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha reggel masztizok, akkor mindig lemosom utána, ha este, akkor csak reggel mosom le.
2019. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még suliban 6-7. Osztályban volt egy felvilágosítás óra, abban olyan képeket mutattak fertőzött nemiszervekről, hogy belém égett az egész és minden használat után megmosom kb xD
2019. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Muszáj megmossam, mert mindig előválladékos marad, valamint a hugycsövem telemarad mindig spermával, ami zavar, hogy utólag folyik ki mindig. A legjobb, ha tudok pisilni egyet utána.
2019. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manly ***** válasza:
Én nem mosom le, letörlöm valamivel.
2021. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!