Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége valójában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége valójában nem szereti az előjátékot, és csak a barátnője kedvéért csinálja?

Figyelt kérdés

2019. nov. 30. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
én mondjuk szeretem.
2019. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
86%
A férfiak mindent szeretnek, ami ezzel kapcsolatos. Az önző emberek nem szeretik és ők csak azt nézik, hogy azt a 2 percet jó gyorsan el lőjje utána meg beszól a csajnak "bszod neked is annyi időd volt elmenni, mint nekem" azt ennyi...
2019. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, sőt, volt dolgom jó pár lánnyal, akik nagyon gyorsan szerettek a tárgyra térni.
2019. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, egy 50-es, 94 kilós szőrös asszonynak, akinek mélyebb a hangja mint az enyém, már nincs meg az a lelkesedés.
2019. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagy tévedés! Én is például imádok nyalni akár élvezésig is.
2019. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az eddigi tapasztalataim alapján a férfiak nem tudják, hogy mit jelent az előjáték, és erős a gyanúm, hogy a nők sem. Szopás-nyalás-berak. Ez a szokásos menet. Pedig én imádom. Külön nem értem, hogy miért sietnek annyira, amikor pont a fiúk vannak rajta jobban. Az lenne a logikus, hogy kihasználják a lehetőséget, ha végre megkapják a kiszemelt nőt.
2019. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én imádom, mert felkorbácsol, ahogy érzem a nőn az egyre fokozódó nemi izgalmat. 🙂
2019. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De, nekem a rendes előjáték legalább akkora élvezet, mint maga a dugás. Ilyenkor jobban kiélvezhetem a lány csodás testét, mint dugás közben: simogatom, ölelgetem, csók, ujjazás, nyalás, stb.
2019. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A férfiak szeretik a kisfiúk nem annyira.

37F

2019. dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hu 4-es elég lelombozó😊
2020. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!