Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szóllítsak le egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szóllítsak le egy lányt (aki bejön) az utcán mit mondjak neki hogy legyen esélyem?

Figyelt kérdés

2019. nov. 30. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A válaszokat olvasva nagy esélyeid lesznek,ha köszönsz az már plusz pont. Úgy érzem nincs konkurencia... Én sem merek utcán leszólítani senkit. Szórakozóhelyekre nem jár olyan akit keresek. Hiszed vagy sem társastáncra rengedeg egyedülálló fiatal lány jár. Ott alapbol megvan a testi és szemkontaktus. Hidd el egy kis tánci tánci után mehettek inni, vagy enni és máris van közös téma.

Szóval utcán tökösnek kell lenni,de :

Szia Géza vagyok. Neharagudj,hogy megállítottalak. Mélyen a szemébe nézel, téged hogyan szólíthatlak? Niki, értem. Örülök,hogy megálltál. Sosem csináltam még ilyet,de annyira tetszik a mosolyod/szemed/bármi ami feltünően megfog, hogy muszáj volt mdgkérdezzem volna e kedved velem meginni egy teát vagy kávét?

Sok szerencsét!

2019. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!